PDA

View Full Version : نصب دوباره اندروید استدیو

f_talebi
یک شنبه 07 مرداد 1397, 00:21 صبح
سلام من قبلا برنامه اندروید استدیو رو تو درایو دی نصب کردم، بعد پاکش کردم و خواستم دوباره نصبش کنم اما نشد، طبق این لینک (https://stackoverflow.com/questions/39953495/how-to-completely-uninstall-android-studio-from-windowsv10/39953746)، فایل ها رو که گفته بود پاک کردم اما بازم نتونستم نصبش کنم، ویندوز رو عوض کردم و درایو سی همزمان فرمت شد، بعد درایو دی رو فرمت کردم بازم نتونستم برنامه رو نصب کنم! ! همش گزینه ی نصبش Uninstall هستش ...:افسرده:

کسی میدونه من چطور میتونم نصبش کنم ؟

f_talebi
یک شنبه 07 مرداد 1397, 00:30 صبح
اگه لازم باشه any desk میدم فقط میخوام برنامه نصب شه نمیدونم دیگه چیکارش کنم:ناراحت:

farhad_shiri_ex
یک شنبه 07 مرداد 1397, 02:09 صبح
اگه لازم باشه any desk میدم فقط میخوام برنامه نصب شه نمیدونم دیگه چیکارش کنم:ناراحت:

اندروید استودیو پرتابل هست به صورت یک zip فایل(یعنی احتیاجی به نصب نداره فقط کافی studio.exe مناسب با معماری ویندوزتون را از شاخه ای که unzip کردید اجرا کنید)
که می تونید از سایت های ایرانی بدون وی پی ان دانلود کنید.
و اگر بخواهید آخرین نسخه باشه که باید از سایت اندروید با وی پی ان دانلود و بعد از unzip ازش استفاده کنید.
اگر نسخه های پایینتر را بخواهید می تونید تو سایت های نرم افزاری ایرانی پیدا کنید!

f_talebi
دوشنبه 08 مرداد 1397, 11:48 صبح
اندروید استودیو پرتابل هست به صورت یک zip فایل(یعنی احتیاجی به نصب نداره فقط کافی studio.exe مناسب با معماری ویندوزتون را از شاخه ای که unzip کردید اجرا کنید)
که می تونید از سایت های ایرانی بدون وی پی ان دانلود کنید.
و اگر بخواهید آخرین نسخه باشه که باید از سایت اندروید با وی پی ان دانلود و بعد از unzip ازش استفاده کنید.
اگر نسخه های پایینتر را بخواهید می تونید تو سایت های نرم افزاری ایرانی پیدا کنید!
خب همون فایل exe برای من مینوسه uninstall.exe .

farhad_shiri_ex
پنج شنبه 11 مرداد 1397, 04:09 صبح
خب همون فایل exe برای من مینوسه uninstall.exe .

این یعنی چی؟ همون فایل exe برای شما می نویسه uninstall.exe ؟؟؟؟؟؟؟