PDA

View Full Version : سوال: درخواست راهنمایی

safari_m4
سه شنبه 09 مرداد 1397, 18:48 عصر
سلام دوستان چگونه در خروجی اکسل با کد نویسی ستون یا سلولی را فونت و واید و رنگ و وسط چین کردن آن را تغییر بدم در صورت امکان کد آنرا بنویسید با تشکر

hamidrezax1
پنج شنبه 11 مرداد 1397, 09:31 صبح
سلام دوست عزیز به این قسمت (https://stackoverflow.com/questions/6983141/changing-cell-color-of-excel-sheet-via-vb-net) یه سری بزنید اگر مشکلی بود سوال کنید

safari_m4
جمعه 12 مرداد 1397, 19:03 عصر
سلام دوست عزیز به این قسمت (https://stackoverflow.com/questions/6983141/changing-cell-color-of-excel-sheet-via-vb-net) یه سری بزنید اگر مشکلی بود سوال کنید
با تشکر از راهنمایی تان
حالا چگونه باید خروجی شماره همراه که اول آن صفر است را در خروجی اکسل بصورت تکس در آورم تا صفر آن را هم نمایش دهد با تشکر

hamidrezax1
شنبه 13 مرداد 1397, 00:04 صبح
دوست عزیز با( ' )قبل از ورود هر شماره میتونید کاری کنید که داخل اکسل شماره با صفر قرار بگیره
موفق باشید

safari_m4
دوشنبه 15 مرداد 1397, 21:34 عصر
دوست عزیز با( ' )قبل از ورود هر شماره میتونید کاری کنید که داخل اکسل شماره با صفر قرار بگیره
موفق باشید
مجدد با سلام و تشکر از سما دوست عزیز
تمام مراحل و چند نمونه دیگر مشابه همبن مورد را قبلا تست کردم ولی خواستم ببینم راهی هست که از طریق خود فرمول بدون نیاز به این موارد به راحل منطقی خودش رسید که بعید می دانم چنین دستوری نباشذ با تشکر فراوان

hamidrezax1
سه شنبه 16 مرداد 1397, 05:49 صبح
دوست عزیز منظور من استفاده از (')درخود برنامه وی بی بود جایی که قرار row های شماره شما توی حلقه مربوطه ثبت بشه

safari_m4
جمعه 19 مرداد 1397, 18:08 عصر
دوست عزیز منظور من استفاده از (')درخود برنامه وی بی بود جایی که قرار row های شماره شما توی حلقه مربوطه ثبت بشه
سلام دوست عزیز
اگر منظور شما اینه که آخر ردیفی که شامل شماره تلفن می باشد البته داخل حلقه ها همین علامتی که گفتید بزارم اشاره کردم که مواردی از این قبیل تست کردم فقط مشکلی که دارد بعد از خروجی به آخر شماره تلفنها همون علامت اضافه می شود من می خواهم بدون نقص و علامت خروجی نشان داده شود با تشکر فراوان دوست عزیز ضمنا در اول حلقه ها که این کار را می کنم درست نشان می دهد و مشکلی ندارد فقط آیا اگر خواسته باشیم از همان خروجی دوباره اطلاعات را در بانک فرخوانی کنیم مشکلی درست نمی شود یعنی علامت در بانک اطلاعاتی نشان داده نمی شود مجدد با تشکر

ضمنا یک سوال دیگر
چگونه می توان عکس پشت زمینه برنامه خود را که داخل یک پیکجر باکس ذخیره شده و نمایش می دهد را همانند پشت زمینه دستاپ عوض یا تغییر داد اگر یک نمونه ارسال یا کد آن نوشته شود سپاسگزارم