PDA

View Full Version : سوال: نمایش اطلاعات دیتابیس

behnamsayar
جمعه 26 مرداد 1397, 19:15 عصر
سلام
دوستان من یه پنل مدیریت ساختم که با mysqli دیتابیسش هست
الان میخام وقتی کاربر وارد پنل میشه اطلاعات خودش قابل مشاهده باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

charcharkh
جمعه 26 مرداد 1397, 19:33 عصر
سلام سوالتون مبهم هست

اگر کاربر قبلا ثبت نام کرده والان هم لاگین هست خب اطلاعت رو از دیتابیس بخون توی صفحه echo بزن همین

behnamsayar
جمعه 26 مرداد 1397, 19:45 عصر
اطلاعات قبلا تو دیتابیس وارد شده
الان ولی بخام اطلاعات بگیرم از دیتابیس چطوری بگیرم با این دستور گرفتم ولی اطلاعات همه کاربرا رو نشون میده
این کدهای نمایش منه ولی نمیشه اینجوری
اگه میشه یه مثال با کدش برام بزارید ممنون میشم

$con = mysqli_connect("localhost","root","","1"); mysqli_query('SET CHARACTER SET utf8');if (mysqli_connect_errno()){echo "خطا در ارتباط با پایگاه داده: " . mysqli_connect_error();}mysqli_select_db($con,"1");if (mysqli_connect_errno()){echo "خطا در ارتباط با پایگاه داده: " . mysqli_connect_error();}
$sql = "SELECT gname, gmobile, gostan, gshahr, gaddress, gcodepost, product, price, condition_payment, condition_product, date, pigiri FROM user";$result = $con->query($sql);if (mysqli_num_rows($result) > 0) { while($row = mysqli_fetch_assoc($result)) {
echo '<td>'.$row["product"].'</td>';echo '<td>1</td>';echo '<td>'.$row["price"].'</td>';echo '<td>'.$row["condition_payment"].'</td>';echo '<td>'.$row["condition_product"].'</td>';echo '<td>'.$row["date"].'</td>';echo '<td>'.$row["pigiri"].'</td>';
}} else {echo "0 results";}
mysqli_close($con);

charcharkh
شنبه 27 مرداد 1397, 09:37 صبح
یه دستور where بزار آخر sql

حالا با هر شرطی که خودتون میخواهید موقع لاگین بایست id هر user رو توی یه سشن set کنید و ادامه کار....

خیلی ساده هست

در ضمن چون دیگه ارایه ای از کاربران نداری دیگه نیازی به اون حلقه while نداری

یکم با کدها بازی کن و حرف بزن درست میشه !!!!

جدی میگم وقتی داری کد میزنی با کدهات حرف بزن خیلی تاثیر داره

behnamsayar
شنبه 27 مرداد 1397, 16:21 عصر
ممنون ولی من مبتدی هستم
اگه میشه یه مثال کد بزارید ازش استفاده کنم تو کارم
ممنون میشم