PDA

View Full Version : چگونه میشه این نوع پسوورد کد شده ساخت؟ (php)

hamedsoft
جمعه 05 آبان 1385, 15:06 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم در سایت برنامه نویس،

من قصد نوشتن برنامه ای برای ISP با استفاده از PHP دارم که برای بانک های اطلاعاتی باید از Access استفاده کنم چون برنامه Accounting نرم افزار ISPUtil می باشد و حالا مشکلی که من دارم این هست که می خواهم کدی بنویسم که مشترکان بتونند از طریق یک صفحه PHP لاگین کرده و به یک سری امکانات خاص دسترسی پیدا کنند، اما از آنجایی که پسووردها در بانک اطلاعاتی برنامه بصورت Encode شده هستند نمی دونم باید از چه راهی پسوورد وارد شده رو به این نوع تبدیل کنم تا بتونه شناسایی کنه آیا پسوورد صحیح وارد شده یا خیر. ولی هر کاری کردم نتونستم String رو به این صورت Convert کنم حالا خواهشی که از دوستان داشتم این هست که اگه کسی در این زمینه اطلاعی داره من رو راهنمایی کنه.

بعنوان مثال رشته زیر تبدیل شده کلمه 1 می باشد:

3BC61CAE3177A40B11443684340549D77207116BD76AAF6BC6 9C35813ECC6DD684EC38DAC0F5A8A8

با تشکر.

Sir.V65j
چهارشنبه 10 آبان 1385, 07:47 صبح
فکر کنم ISPUTIL خودش یه همچین امکاناتی داره ولی با ASP شما برو اون فایل ها رو رو سیستمت پیدا کن حتماً الگوریتم کد به دست میاد . الگریتم کد رو داشته باشین دیگه نیازی به DECOD نیست .
پسوردی که از کاربرتون می گیرین رو با اون الگوریتم به کد تبدیل کنین و با پسورد داخل دیتابیس مقایسه کنین.
مثلا اینجا (http://85.185.11.130/scripts/ispweb.cgi/CustomerStart)رو ببینین کد اینجا رو داشته باشی کارت حله دیگه نه؟
یه سر به ISP می زنم اگه این فایل ها رو بتونم بگیرم کامل اینجا توضیح میدم جریان رو.

cybercoder
جمعه 12 آبان 1385, 16:53 عصر
داده پردازی دوران از الگوریتم خاصی برای انکریپت استفاده می کنه که باید دارای تو تا کلید باشه. من که یه دفعه زنگ زدم بهم ندادن. شما هم بهتره بی خود خودتو خسته نکنی.