PDA

View Full Version : سوال: حذف کنترل در صورت جا به جایی

urccmk
دوشنبه 05 شهریور 1397, 16:13 عصر
سلام وقتی کنترلی رو در فرم جا به جا می کنم یا از فرم دیگه ای کپی میکنم یه دفعه میره توی یه فرم دیگه یا اینکه حذف میشه البته همیشه اینجور نیست ولی وقتی اینجوری میشه دیگه ول کن نیست پدرمو در میاره
محتویات فولدر bin رو پاک کردم فایده نداشت
rebuild هم زدم فایده نداره
عکس ضمیمه کردم. مرسی

hamidrezax1
سه شنبه 06 شهریور 1397, 08:08 صبح
سلام دوست عزیز شما تب Layout رو انتخاب کنید و بعد از اون با دو گزینه Send To back و یا Bring To Front میتونید نحوه قرار گرفتن لایه هاتون رو انتخاب کنید.موفق باشید

urccmk
چهارشنبه 07 شهریور 1397, 15:46 عصر
سلام دوست عزیز شما تب Layout رو انتخاب کنید و بعد از اون با دو گزینه Send To back و یا Bring To Front میتونید نحوه قرار گرفتن لایه هاتون رو انتخاب کنید.موفق باشید

تب Layout کجاست ؟ هر چی میگردم نمیبینم

hamidrezax1
جمعه 09 شهریور 1397, 19:38 عصر
سلام دوست عزیز شما با کلیک راست در فضای خالی تب ابزارهاتون میتونید این گزینه رو انتخاب کنید و استفاده کنید
موفق باشید

148781148782148783

urccmk
شنبه 10 شهریور 1397, 06:17 صبح
سلام دوست عزیز شما با کلیک راست در فضای خالی تب ابزارهاتون میتونید این گزینه رو انتخاب کنید و استفاده کنید
موفق باشید

148781148782148783

سلام دوست خوبم ممنون که پاسخ دادین ولی یه مشکلی هست من وقتی درگ میکنم و به حالت محو در میاد وقتی دوباره بخوام روش کلیک کنم یا هر کاری دیگه کنم این کنترل انتقال پیدا میکنه به یه تب پیج دیگه مثلا از تب 4 میره تو تب 2 و با گزینه هایی هم که گفتین نتونستم درستش کنم. عکس ها را لطفا مشاهده کنین

hamidrezax1
پنج شنبه 15 شهریور 1397, 00:39 صبح
دوست عزیز ببینید اول اینکه شما از تب کنترل دارید استفاده میکنید که به خاطر ارث بردن و لایه ای بودن کنترل هاتون ممکنه زیر صفحه و.. قرار بگیرن.بنظرم بهترین راهکار تصیح فرم هاتون در صورت امکانو یا فراخوانی شی هاتون (در صورت اصرار) با کد هستش.

urccmk
پنج شنبه 15 شهریور 1397, 17:48 عصر
دوست عزیز ببینید اول اینکه شما از تب کنترل دارید استفاده میکنید که به خاطر ارث بردن و لایه ای بودن کنترل هاتون ممکنه زیر صفحه و.. قرار بگیرن.بنظرم بهترین راهکار تصیح فرم هاتون در صورت امکانو یا فراخوانی شی هاتون (در صورت اصرار) با کد هستش.

مرسی. گفتین بهترین راهکار تصحیح فرم ها هست، میشه کمی راهنمایی کنید که چطوری؟ کمی مبتدی هستم ممنون میشم ساده بگین

danialafshari
شنبه 17 شهریور 1397, 20:34 عصر
با سلام
یک نمونه مشکل دار قرار بدید تا بررسی بشه

hamidrezax1
سه شنبه 20 شهریور 1397, 19:35 عصر
سلام دوست عزیز من براتون یه مثال خیلی خیلی ساده زدم
توی مثال دقیقا براتون یه نمونه گذاشتم که یک باتن نصفش مشخص نیست و ...
امیدوارم با یکم الهام گرفتن از کد ها بتونید مشکلتون رفع کنید
موفق باشید
دانلـــــــــــــــــود (http://uupload.ir/view/78xl_windowsapplication4.rar/)

urccmk
چهارشنبه 21 شهریور 1397, 16:56 عصر
با سلام
یک نمونه مشکل دار قرار بدید تا بررسی بشه

نمونه مشکل دار در بالا قرار داده شده

hamidrezax1
چهارشنبه 21 شهریور 1397, 21:13 عصر
دوست عزیز فایل دانلود کردید؟
مشکل دقیقا کجاست.کد ها رو براتون قرار دادم.اگه مشکلی هست بگید تا دوستان راهنمایی کنند

urccmk
دوشنبه 16 مهر 1397, 16:31 عصر
دوست عزیز فایل دانلود کردید؟
مشکل دقیقا کجاست.کد ها رو براتون قرار دادم.اگه مشکلی هست بگید تا دوستان راهنمایی کنند

ممنونم از پیگیریتون
واقعیتش من از کدها سر در نمیارم و برنامه شما رو دیدم و نتونستم طبق اون مشکل خودمو حل کنم. گفتم اگر امکانش هست خودتون زحمتشون رو بکشید
من برنامه رو ضمیمه کردم ممنون میشم اگر مشکلش رو حل کنید. این مشکل بیشتر در تب 4 هست و وقتی میخوام لیبل ردیف رو جابه جا کنم اینجوری میشه