PDA

View Full Version : درخواست راهنمایی در رابطه با Microsoft Agent

Sabeghi
شنبه 06 آبان 1385, 07:28 صبح
با سلام
میخواستم بدونم دوستان و اساتید محترم سایتی رو سراغ دارند که بشه کاراکترهای Microsoft Agent رو دانلود کرد البته به غیر از اون کاراکترهایی است که در خود سایت Microsoft اومده من دنبال یکسری کاراکتر جدید میگردم مثلا یه دکتر یا یک انسان چاق آخه ئاسه یه برنامه رژیم درمانی میخوام
ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی بفرمایند.
با تشکر

soroush_vs
شنبه 06 آبان 1385, 08:41 صبح
اگه اونها رو میخاید در یه برنامهی رسمی که باید موسسات و شرکت ها استفاده کنند اصلا از اونها استفاده نکنید چون بعضی شر کتها استفاده کردند و من خودم دیدم که مشتری ها اونها رو خیلی مسخره میکردند.اصلا دو تا عروسک هیچ ارزشی برای مشتری نداره
البته اگه برنامتون برای استفاده ی شخصی یا چیزی شبیه اینه قضیش بستگی به خودتون داره
موفق باشید

saeed7007
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 13:31 عصر
میشه سوالتو یه بار دیگه بپرسی

arshad89
یک شنبه 27 شهریور 1390, 00:00 صبح
سلام
من یه سری agentها رو دارم فکر کنم یه 25-30 تایی بشه. حالا اون چیزی که تو می خواهی باشه یا نه نمیدونم. خواستی پیغام بزار واست بفرستم.

elyasn
یک شنبه 27 فروردین 1391, 23:28 عصر
سلام دوست عزیز. داشتم درباره ی Microsoft Agent تحقیق می کردم که به پیغامت برخورد کردم. می تونی Agent هات رو برام بفرستی. اگه اطلاعاتی یا مثال کاربردی با این موضوع هم داشته باشی بدی ممنونت میشم.
الیاس نژادخیر
e.nezhadkheir@yahoo.com

shahgol80
چهارشنبه 09 اسفند 1396, 15:05 عصر
دوستان گرامی شما می دونید چه جوری میشه متن داخل بالون رو راست چین کرد و فونتش رو تغییر داد