PDA

View Full Version : مبتدی: راهنمایی پیرامون ریستارت برنامه

ro3vayedel
یک شنبه 11 شهریور 1397, 22:37 عصر
با سلام
یک برنامه دارم که در اولین فرم کاربر لاگین میکنه و در صورت صحیح بودن اطلاعات فرم اسپلش و بعدش فرم اصلی باز میشه
در برنامه یک گزینه بنامه خروج کاربر وجود داره که با کلیک بر روی اون برنامه بسته شده و مجدد فرم لاگین جهت دریافت اطلاعات کاربری باز خواهد شد.
هرکار میکنم نمیتونم برنامه رو ریستارت کنم.
کدی که استفاده میکنم :

Application.Restart();

و حتی

Application.Restart();
Application.ExitThread();

میشه راهنمایی کنید.

mr.sirwan
یک شنبه 11 شهریور 1397, 23:23 عصر
در برنامه یک گزینه بنامه خروج کاربر وجود داره که با کلیک بر روی اون برنامه بسته شده و مجدد فرم لاگین جهت دریافت اطلاعات کاربری باز خواهد شد.
آلان این چیزیه که انتظار دارین اتفاق بیوفته یا نه مورد انتظارتون نیست ولی اتفاق میوفته؟

هرکار میکنم نمیتونم برنامه رو ریستارت کنم.
لطفا منظورتون رو دقیقتر برسونین، نمیتونم یعنی چی؟ چه اتفاقی میوفته وقتی application.Restart اجرا میشه؟

رامین مرادی
دوشنبه 12 شهریور 1397, 11:18 صبح
قبل از بسته شدن فرم یک نمونه از برنامتون رو اجر کنید سپس برنامتون رو ببندید چیزی شبیه کد زیر

System.Diagnostics.Process.Start(@"آدرس برنامه");
Application.Exit();

این کد رو تو رویداد کلوزینگ فرم اصلیتون بزارید

barnamenevisjavan
دوشنبه 12 شهریور 1397, 12:32 عصر
اصلا نیازی به ریستارت نیست اگر فرم هارو به شکل مناسب باز کرده باشین کافیه فرم جاری رو ببندید و فرم لاگین رو باز کنید
CurrentForm.Close();
new LoginForm().ShowDialog();

ro3vayedel
دوشنبه 12 شهریور 1397, 15:31 عصر
وقتی کد ریستارت رو اجرا میکنم بجای اینکه برنامه بسته بشه و دوباره اجرا بشه،فقط بسته میشه اما دوباره اجرا نمیشه.

mr.sirwan
دوشنبه 12 شهریور 1397, 16:26 عصر
قبل از بسته شدن فرم یک نمونه از برنامتون رو اجر کنید سپس برنامتون رو ببندید چیزی شبیه کد زیر

System.Diagnostics.Process.Start(@"آدرس برنامه");
Application.Exit();

این کد رو تو رویداد کلوزینگ فرم اصلیتون بزارید

اگه این کد رو تو رویداد فرم کلوزینگ بنویسیم، برنامه میوفته تو یه حلقه و هیچوقت بسته نمیشه، باید توی ایونت دکمه باشه