PDA

View Full Version : انتقال سایت

dibdab
چهارشنبه 14 شهریور 1397, 15:05 عصر
سلام
من سایتم رو از یه هاستی به هاست دیگه انتقال دادم شرکت هاست این کار رو کرد

مشکلم اینه که بعضی از کد ها رو اجرا نمی کنه و صفحه سفید میشه
مثلا این کد روی هاست قبلی کار میکرد ولی روی این هاست نه

$sql = 'insert into articles(`title`,`description`,`pic`,`id_t`,`d`,`c at_id`) VALUES (?,?,?,?,?,?)';

$stmt = self::$conn->prepare($sql);
$stmt->bindValue(1, $date['onvan']); $stmt->bindValue(2, $date['matn']); $stmt->bindValue(3, $target); $stmt->bindValue(4, $idtl); $stmt->bindValue(5, $deta); $stmt->bindValue(6, $date['cat']);
$res = $stmt->execute();

charcharkh
چهارشنبه 14 شهریور 1397, 15:32 عصر
سلام خب یه گزارش خطا کاشکی میزاشتی ببینیم چی هست ؟!!! display error

dibdab
چهارشنبه 14 شهریور 1397, 15:39 عصر
مشکل اینجاست که خطا نمیده
کد ها همه اجرا میشه جز کد
execute
و صفحه سفید میشه

charcharkh
چهارشنبه 14 شهریور 1397, 16:22 عصر
display error رو فعال کن تا خطا رو نشون بده یا باید کار انجام شده باشه و توی دیتا بیس رو نگاه کن شاید چیزی برای خروجی خودت نزدی یا اینکه بایست یه خطا صادر کنه که البیته بایست خطارو نشون بده

dibdab
چهارشنبه 14 شهریور 1397, 16:36 عصر
خطایی که توی error_log میده اینه
[05-Sep-2018 16:42:06 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1364 Field 'visit' doesn't have a default value in /home/heyatham/p.heyathamrah.ir/models/model_news.php:72
Stack trace:0 /home/heyatham/p.heyathamrah.ir/models/model_news.php(72): PDOStatement->execute()1 /home/heyatham/p.heyathamrah.ir/controllers/news.php(91): model_news->addnews(Array, '1', Array, '1')2 /home/heyatham/p.heyathamrah.ir/core/app.php(39): News->add()

charcharkh
چهارشنبه 14 شهریور 1397, 18:10 عصر
فکر میکنم mysqll توی حالت STRIC هست و و اون مقدار ورودی
visit شما به مقدار فیلدت جور در نمیاد یعنی اگر توی یه فیلد type رو گذاشتی int ولی داری مثلا text وارد میکینی جور در نمیاد یا بایست default اونو بزاری null

dibdab
چهارشنبه 14 شهریور 1397, 18:16 عصر
هاست قبلی درست عمل می کرد

charcharkh
پنج شنبه 15 شهریور 1397, 09:58 صبح
بله متوجه شدم برخی کانفیگها توی هاستهای متفاوت با هم فرق میکنه

مقدار type فیلد visit رو مطابق بالا عمل کن درست میشه
فقط مقدار دیفالت رو بزار null همین کار خاص دیگه ای نمیخاد بکنی البته قبلش از db یه بک آپ بگیر

plague
پنج شنبه 15 شهریور 1397, 11:55 صبح
تیکت بزن پشتیبانی بگو strict mode دیتابیس رو غیر فعال کنن