PDA

View Full Version : شروع برنامه نویسی با پایتون

7erfanz7
سه شنبه 20 شهریور 1397, 23:01 عصر
سلام و خسته نباشید
من نیاز به یه مقدار راهنمایی دارم. من مبخوام برنامه نویسی پایتون شروع کنم تا بعد از اون وارد مبحث طراحی وب با جنگو بشم. منتها سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینه که حالا جدای از کد هایی که باید بلد باشیم آیا ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم باید بلد باشیم یا نه؟
یا کلا واسه برنامه نویسی این 2 مبحث چقدر به آدم میتونه کمک کنه؟ و اگر مهمه چه مباحثی واقعا مورد نیاز بازار کاره؟

میلاد رئیسی
جمعه 30 شهریور 1397, 01:10 صبح
سلام . دوست گرامی ساختمان داده و طراحی الگوریتم پایه برنامه نویسی هستن و شما باید بلد باشید و یک زبان هم جهت پیاده سازی الگوریتم خودتون انتخاب کنید که در حال حاضر شما پایتون رو انتخاب کردید و این مورد رو بدونید تا اصول و قواعد برنامه نویسی رو کامل یاد نگیرید با هیچ زبانی نمیتونید برنامه مورد نظرتون رو بنویسید . :چشمک:

7erfanz7
جمعه 30 شهریور 1397, 14:37 عصر
سلام . دوست گرامی ساختمان داده و طراحی الگوریتم پایه برنامه نویسی هستن و شما باید بلد باشید و یک زبان هم جهت پیاده سازی الگوریتم خودتون انتخاب کنید که در حال حاضر شما پایتون رو انتخاب کردید و این مورد رو بدونید تا اصول و قواعد برنامه نویسی رو کامل یاد نگیرید با هیچ زبانی نمیتونید برنامه مورد نظرتون رو بنویسید . :چشمک:
خیلی ممنون بابت راهنماییتون