PDA

View Full Version : مشکل با گرید Infragistics

hadi2345
شنبه 06 آبان 1385, 13:12 عصر
با سلام...
من نسخه جدید ابزارهای Infragistics رو DL کردم . امکانات فوق العاده جالبی مخصوصا برای گریدش داره .
مشکل من در مورد Right To Left این گرید هست که من نتونستم این کار رو انجام بدم !! از دوستان کسی هست که با این گرید کار کرده باشه ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید..

در ضمن کسانی هم که اطلاعاتی در مورد این ابزار ندارن ، به لینک زیر یک سر بزنن :

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=40194&page=7

موفق باشید ...

Microsoft.net
شنبه 06 آبان 1385, 16:39 عصر
قبلا هم گفتم اینجور کامپوننت ها ماله برنامه نویسای مبتدی یا تنبله که نمیخوان به خودشون زحمت بدن و دنبال چیزهای آماده میگردن از طرفی هم برنامشونو وابسته به کامپوننت هایی غیر از فریم ورک میکنن که به نظر من اصل برنامه نویسی تحت فریم وررک رو زیر سوال میبره . بنده هر کاری که شما فکرشو بکنی تونستم با گرید خود دات نت پیاده سازی کنم هیچ مشکلی هم نداشتم

hadi2345
یک شنبه 07 آبان 1385, 08:44 صبح
قبلا هم گفتم اینجور کامپوننت ها ماله برنامه نویسای مبتدی یا تنبله که نمیخوان به خودشون زحمت بدن و دنبال چیزهای آماده میگردن از طرفی هم برنامشونو وابسته به کامپوننت هایی غیر از فریم ورک میکنن که به نظر من اصل برنامه نویسی تحت فریم وررک رو زیر سوال میبره . بنده هر کاری که شما فکرشو بکنی تونستم با گرید خود دات نت پیاده سازی کنم هیچ مشکلی هم نداشتم

با سلام..

شما امکانات گریدهای جانوس یا Infragistics رو دیدید ؟؟؟ که به همین راحتی میگید هر کاری که خواستم با گرید دات نت انجام دادم ؟؟؟
بعضی از امکاناتشون رو باید چند ماه وقت بذارید تا روی گرید مایکروسافت پیاده کنید !!!
شما بهتره که با زبان ماشین برنامه نویسی کنید تا محتاج کامپوننت های فریم ورک هم نباشید !!
من امکاناتی در گرید های فوق نشونتون میدم که شما نمیتونید پیاده کنید !!!

شما تا حالا از سورس هایی که تو اینترنت هستن کمک نگرفتین ؟؟ تا حالا به CodeProject سر نزدین ؟؟ اصلا چرا تو این سایت ثبتت نام کردین ؟؟ خوب خودتون بشینین و تمام مشکلاتتون رو حل کنید !! سعی کنید کمی منطقی به موضوع نگاه کنید !!

به نظر شما ما از کامپوننت هایی که کلی وقت گذاشته شده و نوشته شده نباید استفاده کنیم ؟؟ و سعی کنیم که خودمون بنویسیم ؟؟

منتظر نظرات بقیه دوستان هم هستم .. شاید من دارم اشتباه میکنم ..

موفق باشید ...

rezaei manesh
یک شنبه 07 آبان 1385, 11:09 صبح
من هم معتقدم هستم که نباید تا حد امکان از کامپننت ها استفاده کرد اما تا جایی که بشه نه اینکه مثلا امکانات کامپوننت هایی مثل جانوس رو نادیده بگیریم اگه جایی نیاز بود باید از کامپوننت های معتبر هم استفاده کرد.

Microsoft.net
یک شنبه 07 آبان 1385, 16:13 عصر
ببین هادی خان از حرفات معلومه که از اصول مهندسی نرم افزار و تکنولوژی دات نت اطلاعی نداری . اون زمانی که شما در حال یاد گیری نصب windows xp,.net بودید بنده در حال دادن امتحان MCSD 2001 تو دبی بودم . حرف من اینه که در نسل جدید زبانهای برنامه نویسی که به صورت Event Oriented هستند و برنامه نویسی ای که به سمت علمی شدن داره حرکت میکنه استفاده از روشهای منسوخ شده ای مثل استفاده از کامپوننت هایی خارج از چهارچوب فریم وررک اونهم به صورم ک ر ک شده و قفل شکسته و هک شده و ... کار عاقلانه ای برای یک مهندس نرم افزار آشنا به اصول مهندسی نرم افزار نیست . این ریسک بالا رو هیچ مدیر پروژه ای در کار عملی قبول نمکنه .
شما اگه یک نگاهی به سوالات 5-6 سال اخیر مایکروسافت در امتحانات MCSD بیاندازید متوجه می شید که مایکروسافت چه نوع برنامه نویسی رو تایید می کنه و چه تیپ برنامه نویسایی رو به عنوان DEVELOPER قبول داره .
البته برنامه ای که شما برای خودت یا بقالی سره کوچه مینویسی واقعا زیاد فرقی نمیکنه این چیزا توش رعایت بشه یا نه چون درامد برنامه نویس ایقدر از کار پایینه که بهتره با یک چنین چیزهایی سر و ته برنامه رو هم بیاره و دهن طرفو ببنده منظوره من در پروژههای متوسط و بزرگ هست

hadi2345
دوشنبه 08 آبان 1385, 08:25 صبح
ببین دوست عزیز !!! شما معلومه که نه تنها منطقی نیستی بلکه بسیار هم مغروری !!
شما نمیتونی ادعا کنی که موقعی که شما در Microsoft در حال استخدام بودی !! من داشتم سر کوچه بازی میکردم !!!

شرکتی که من دارم توش کار میکنم جانوس لایسنس دار خریده و بحث ک.ر.ک منتفیه !!
در ضمن نرم افزارهای بقالی هم نوشته نمیشه !!!

مگر شما ادعا نمیکنی که (((( هر کاری )))) بخوام با گرید دات نت انجام میدم !! خوب بفرما انجام بده !!

یک برنامه نویس مبتدی از ابزارهای معتبر و تضمین شده استفاده نمیکنه !! فکر کنم شما فقط به فکر مدرک و ارشد و ... هستید و به هیچ وجه منطقی فکر نمیکنید !!

m_s_zamani
دوشنبه 08 آبان 1385, 09:17 صبح
با سلام خدمت دوستان
امیدوارم که هدف همه از عضویت در این سایت همکاری و کمک رساندن به همدیگر باشه تا سرکوب عقاید و برخورد با نظرات همدیگه.... دوست خوبم HADI منظورش کمک گرفتن برای رفع مشکل پیش آمده هست جناب آقای M.NET نظرات شما در مورد برنامه نویسی و علم مهندسی نرم افزار مورد احترام هست و هیچ شخصی که عنوان مهندس یدک میکشه آن را نفی نمیکند ولی هیچ ربطی به سئوال مطرح شده توسط هادی ندارد... در ضمن فکر نکنم آدم عاقل برای نوشتن یک برنامه حسابداری،انبارداری و یا امثالهم بیاد بشینه و کامپوننت طراحی کنه مگر در موارد خواص مثل شرکتهای نرم افزاری و ... در مورد برنامه نویسی برای بقال سر کوچه هم عرض کنم که اونم از توانائی های یک فرد هست که بتونه برا هر صنف و سیستمی چه کوچک و چه بزرگ برنامه بنویسه و کسب درآمد کنه... نه اینکه در پس خودبزرگ بینی و داشتن مدارک آنچنانی بیکار بمونه و ... اگه بخواهی بگی بیکار نیستی و درآمد 1-2 میلیونی داری بهتره اینجا نگی چون ماکسیموم حقوق در اغلب شرکتهای بزرگ و خوب رو میدونم... امیدوارم همه دوستان موفق باشن و دوست عزیز هادی جان مشکلت رو هم تلفنی زنگ بزن انشاالله یکاریش میکنیم...

PalizeSoftware
دوشنبه 08 آبان 1385, 14:31 عصر
سلام
من خیلی کم اینجا مطلب مینویسم منتها کم و بیش سر میزنم و از سوالات دوستان مطلع میشم.
برای دوستانی که به نظر میاد محصولات شرکت Infragistics رو نمیشناسن باید عرض کنم که این شرکت قبلا با نام Sheridan فعالیت میکرد و از زمان بوجود آمدن NET. با شرکت دیگری ادغام شد و به نام Infragistics معرفی شد. از محصولات قبلی این شرکت ActiveThread , ActiveListBar و ... هست که همین‌ها رو به سبک پیشرفته‌ای در قالب محصولات NET Advantage تولید میکنه.
برای دوستانی که مدعی هستند نباید از کامپوننت‌های آماده استفاده کرد این تصویر رو ببینند:
http://h1.ripway.com/PalizeSoftware/img/about.gif
مایکروسافت در SP6 ویندوز از کامپوننت‌های این شرکت استفاده کرده که این یکی از اونهاست.
حالا به نظر این دوستان، آیا مایکروسافت بلد نیست یه کامپوننت مثل این بنویسه که دیگه نیاز نباشه از این و اون بگیره؟
من صحبت این دوستان رو در عدم اطلاعات کافی داشتن در خصوص محصولات روز میدونم والا هر عقل سلیمی حکم میکنه که استفاده صحیح و بجا از کامپوننت‌ها باعث میشه که برنامه‌نویس وقتش رو صرف پیاده‌سازی پروژه کنه نه اینگه تازه بخواد کامپوننت پروژه رو بنویسه.
بعلاوه مطمئن باشید که محصولات این شرکت رو نمیشه با مدارک MCSD‌ تنها نوشت، پیاده‌سازی این کامپوننت‌ها خودش دانشی فراتر از اینها میخواد.
توصیه آخر من http://www.infragistics.com و حتما ببینید.
موفق باشید و مستدام.