PDA

View Full Version : حرفه ای: ضعیف بودن بخش vb.net

behrooz69
شنبه 24 شهریور 1397, 08:24 صبح
سلام دوستان گرامی ، و همچنین خدمت جناب آقای آشتیانی گل .

یه گله ای داریم از این بخش البته مشکل به خود ما هم بر میگرده

بخش vb.net خیلی ضعیف شده ، تاپیک ها کم شده ، پروژه ها کم شده ، آپدیت ها خیلی قدیمیه و بروز نیست ، پروژه هایی که با همکاری دوستان ساخته شه خیلی کم و قدیمیه و ...

لطفا بیشتر بررسی شه . vb.net انگار کنار گذاشته شده و همه به سی شارپ روی آوردن ، دلیلیش رو نمیدونم ، فقط میدونم که راجب سی شارپ هرچی بخوای هست و زودم به نتیجه میرسی ولی vb.net خیر .

با اجازتون من یه سری سوال میپرسم تا تاپیک بیاد بالا اگه مشکلی نباشه ، دوستان خواهشا کمک کنید تا به بروز رسانی کمک کنیم

mmbguide
یک شنبه 25 شهریور 1397, 06:59 صبح
سلام

من هم موافقم. به گمانم تالار SQL هم همین وضعیت رو داره. اگر بشه یه قانونی توسط مدیران سایت وضع بشه که مثلا اگر تاپیکی بعد از یک مدت در یک تالار پاسخی بهش داده نشد، توسط تولید کننده آن تاپیک به تالار دیگه ای منتقل بشه.

behrooz69
یک شنبه 25 شهریور 1397, 10:32 صبح
سلام

من هم موافقم. به گمانم تالار SQL هم همین وضعیت رو داره. اگر بشه یه قانونی توسط مدیران سایت وضع بشه که مثلا اگر تاپیکی بعد از یک مدت در یک تالار پاسخی بهش داده نشد، توسط تولید کننده آن تاپیک به تالار دیگه ای منتقل بشه.

همه رفتن سمت سی شارپ

محمد آشتیانی
یک شنبه 25 شهریور 1397, 11:23 صبح
سلام
اینکه سوالات کمه ، یا چرا افراد بیشتری سی شارپ کار میکنن که به سایت و بخش وی بی ارتباطی نداره ، طبیعتا خود شما دوستانی که VB.Net کار می کنید باید فعالیتتون رو گسترش بدید تا همه اعضا استفاده ببرن. (نکته ای که خودتون هم اشاره کردید)
فعالیت میتونه ارائه نمونه برنامه ، آموزش ، یا هر مطلبی که به درد بقیه میخوره باشه (هرچند کوچیک) ، شما انجام بدید ، بنده هم هر کمکی از دستم بربیاد در خدمتتون هستم.

نهایتا اینکه ، این روزها توسعه دهنده ها ، به دلایل مختلف (بازار کار بهتر ، منابع آموزشی بیشتر و ...) ، اقبال بیشتری به #C دارند (یکیش هم خود بنده)

behrooz69
دوشنبه 26 شهریور 1397, 08:07 صبح
سی شارپ چیز بدی نیست ، ولی من با سینتکس هاش مشکل دارم و نحوه کد نویسیش انگار برای من آزار دهندس ، خودمم شاید برم سمت سی شارپ
دنیایی کد ها ، برنامه ها ، سمپل ها ، آموزش ها ، همه رایگان برای سی شارپ هست
ولی وی بی کسی حتی کد های کار کردنش و برنامه هاشو نمیذاره که دوستان استفاده کنند .