PDA

View Full Version : گالری تصاویر

etbani
یک شنبه 25 شهریور 1397, 06:59 صبح
با سلام و روز به خیر. مشکل من اینکه تو گالری تصاویرم عکسها رو میخوام رو سیستم لوکال کاربر ذخیره کنم و وقتی پروژه رو آپلود می کنم روی سرور ، سرور به آدرس ذخیره سازی(این آدرس ، آدرس سیستم کاربر باشه) که از کاربر گرفته میشه دسترسی داشته باشه و بتونه عکسها رو بخونه و نمایش بده. و همچنین نمیخوام با ip سیستم لوکال کاربر کار کنم . حال چه کنم ؟

پ ن : سرور کلا جای دیگری است و سیستم های لوکال هر جا میتونه باشه در یک شبکه نیستن.

etbani
سه شنبه 27 شهریور 1397, 06:56 صبح
:متفکر: یعنی راهی نیس. راهی نیس که بشه به سیستم کاربر دسترسی داشت قبلا Active X این کارو میکرده . دوستان راه حلی ندارین؟

ahmadreza517
شنبه 31 شهریور 1397, 13:59 عصر
سلام منظورتون اینکه میخایید عکس رو روی سرور دیگه ذخیره کنید نه روی هاست خودتون؟

Tekyegah
جمعه 13 مهر 1397, 13:56 عصر
سلام
به خاطر مسائل امنیتی ، شما به هیچ عنوان نمیتونید با مرورگر به اطلاعات سیستم ( درایو ها ) کاربر دسترسی داشته باشید !
بهتره روی همون سرور تمرکز کنید و راه حلی واسه این موضوع پیدا کنید .

etbani
سه شنبه 17 مهر 1397, 07:18 صبح
الان میخوام این کارو کنم اینکه با کمک ipstatic عکس رو رو سیستم کاربر ذخیره کنم و موقع نمایش از سیستم کاربر بخونه نمایش بده.
بهتر بگم اینو فکر کنین که سایتتون رو اپلود کردین و لی کاربرایی که دسترسی دارن ازشون یه ip static , user, pass دارین تو یه جدول دیتابیس، حالا کاربر که لاگین می کنه توسط اون ip بشه عکس رو اپلود کنی رو سیستمش و برای نمایش هم از همون ادرس بخونی ،یعنی ذخیره سازی روی سیستم کاربر باشه .
ممنون میشم دوستان کمک کنن.:)