PDA

View Full Version : حرفه ای: کمک در مورد جستجو در اکسس

ehsanhaa
یک شنبه 01 مهر 1397, 10:33 صبح
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم من یه مشکل در مورد فرم جستجو برام پیش اومد ولی نتونستم واسش تو اینترنت اطلاعاتی پیدا کنم.
اینکه تو فایل پیوستی هم میتونید ببینید من یه فرم با نام search و یک فرم با نام table 1 دارم و تو فرم Search من دو تا فیلد نام و نام خانوادگی رو دارم میخوام زمانی یه فقط یکی از فیلد ها تکمیل میشه بر اساس او جستجو رو انجام بده و تو Table 1 نمایش بده (که این مورد رو تو فایل پیوستی انجام دادم) و هم زمانی که دو تا فیلد باهم تکمیل میشه بر اساس هردوشون اون جستجو رو انجام و تو Table1 نمایش بده.
اگه امکانش باشه میخوام مثل این جستجو که تو فایل پیوستی هستش با استفاده از ماکرو باشه و از کوئری استفاده نکنم و به صورت فیلتر بررسی بشه و اگه باید با کوئری باشه تو همون table1 قابل اجرا باشه.
ازتون ممنون میشم جوابمو بدید.

Ali_Fallah
دوشنبه 02 مهر 1397, 13:26 عصر
148946

شاید این برنامه (http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=40440&d=1259427867) بتونه به شما در جستجو کمک کنه

ehsanhaa
چهارشنبه 04 مهر 1397, 08:27 صبح
148946

شاید این برنامه (http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=40440&d=1259427867) بتونه به شما در جستجو کمک کنه

سلام دوست گرامی نه این برنامه رو دارم اگه نگاه کنید به فایل ارسالی می‏بینید که من میخوام نتیجه تو صفحه جدید نمایش داده بشه
تو متنم توضیح دادم بهتون

mosaArabi
پنج شنبه 05 مهر 1397, 19:29 عصر
سلام جناب فلاح . محبت می کنید در خصوص استفاده از دستورlike در کاندشنال فرمتیگ توضیح بدین

Ali_Fallah
پنج شنبه 05 مهر 1397, 22:14 عصر
1-
148985
2- کدهای مربوط به فرم های پرسنلی و مشتریان

mosaArabi
جمعه 06 مهر 1397, 15:57 عصر
من همین مورد 2 را در کاندشنال فرمتیگ تست کردم البته مستقیم روی خود ستون مثلا نام . ولیرجواب نگرفتم
البته من فقط بخش زنگی کردن منظورمه.

Ali_Fallah
جمعه 06 مهر 1397, 17:50 عصر
با سلام
در بخش کد نویسی مربوط به فرمهابه غیر از F_Main بخشی مربوط به فرمتینگ و های لایت .بعنوان مثال :

Private Sub P_HighlightGivenControl(ct As Access.Control, _
CriteriaString As String)
On Error Resume Next
Dim Cdn As String, Cst As String

ct.FormatConditions.Delete

Cst = Replace(CriteriaString, "MyControl", ct.Name)

Cdn = Cst
With ct.FormatConditions.Add(acExpression, , Cdn)
.BackColor = 16777190
.FontBold = True
End With

On Error GoTo 0
End Sub

ehsanhaa
یک شنبه 08 مهر 1397, 13:53 عصر
سلام آقای فلاح من کل فایل رو کاوش کردم ولی چیزی که من میخوام توش نیست که نیست
لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه یا فایلم رو طوری که میخوام اصلاح کنه و تو فایل‏های ضمیمه آپلودش کنه.