PDA

View Full Version : سوال: query در یک فیلد جدول

afi_program
سه شنبه 03 مهر 1397, 10:26 صبح
سلام.
من میخوام متن یک کوئری به عنوان مقدار یک فیلد در جدول ذخیره کنم. شدنیه؟ اگر شدنی است چجوری ممنون میشم.
با C# هم مینوسم.

موفق باشید

mohammadsaleh
چهارشنبه 04 مهر 1397, 12:04 عصر
سلام
با استفاده از دستورات sql میتونی نتیجه کوئری رو به جدول خودت insert کنی

mazoolagh
پنج شنبه 05 مهر 1397, 09:45 صبح
برای اینکه پاسخ مبهم و کلی نگیرین، پرسش رو واضح بیان کنین.
بنظر میاد ایشون میخوان یک دستور sql رو در یک فیلد text ذخیره کنن که در آینده همین دستور رو مستقیما اجرا کنن.
اون بخش کار با دیتابیس که جاش اینجا نیست و باید در بخش خودش مطرح بشه و البته هزاران نمنونه هم براش هست.

اما برای اجرای دستور کافی هست یک آبجکت از sqlcommand بسازین و ویژگی commandtext اون رو همین دستور ذخیره شده در دیتابیس بگذارین.
حالا با توجه به نوع کوئری میشه از متد execute مناسب روی همین sqlcommand استفاده کرد.

afi_program
دوشنبه 09 مهر 1397, 08:43 صبح
برای اینکه پاسخ مبهم و کلی نگیرین، پرسش رو واضح بیان کنین.
بنظر میاد ایشون میخوان یک دستور sql رو در یک فیلد text ذخیره کنن که در آینده همین دستور رو مستقیما اجرا کنن.
اون بخش کار با دیتابیس که جاش اینجا نیست و باید در بخش خودش مطرح بشه و البته هزاران نمنونه هم براش هست.

اما برای اجرای دستور کافی هست یک آبجکت از sqlcommand بسازین و ویژگی commandtext اون رو همین دستور ذخیره شده در دیتابیس بگذارین.
حالا با توجه به نوع کوئری میشه از متد execute مناسب روی همین sqlcommand استفاده کرد.

دقیقا چیزی که شما فرمودید میخوام انجام بدم البته با این فرق که فقط میخوام ذخیره کنم و دیگه نیازی به اجراش ندارم.
میدونم مربوط به پایگاه داده میشه و اونجا پرسیدم چون پاسخی نگرفتم اینجا هم پرسیدم .

از همه دوستان بابت وقتی که گذاشتند ممنون

موفق باشید