PDA

View Full Version : سوال: بهترین روش برای تقسیم نمودن پروژه های بزرگ؟

rouhparvarmehdi
سه شنبه 03 مهر 1397, 23:00 عصر
سلام دوستان بنده یک پروژه برداشتم که حدوداً 40 تا فرم می شود خواستم ببینم از آنجایی که کار عاقلانه ای نیست که 40 فرم را در یک پروژه طراحی کنم بهترین روش چیه؟ آیا می توانم هر یکی از فرم هارا به صورت dll طراحی کنم و بعد در آخر به پروژه اصلی اضافه کنم؟

mr.sirwan
چهارشنبه 04 مهر 1397, 01:13 صبح
مشکل 40 تا فرم در یک پروژه چیه؟ من پروژه دارم 80 تا فرمه همشم تو یه پروژه س، چرا همچین کاری عاقلانه نیست؟
برای تولید dll از فرمها باید پروژه جدید ایجاد کنین، حالا با این اوصاف عاقلانه تر اینه که برای 40 تا فرم 40 تا پروژه ایجاد کنین یا بذارین به همون روال عادی بمونه؟

mmbguide
چهارشنبه 04 مهر 1397, 07:14 صبح
آقا پروژه من بیش از اندازه فرم داره :لبخند:

خودم تو پروژه اگر بخشی از پروژه عملیات خاصی انجام بده رو بصورت یک Project جدید به پروژه اصلی اضافه میکنم و...
ولی چنانچه یک پروژه شلوغی داشته باشم با ایجاد پوشه بندی در Solution آیتم ها رو از هم تفکیک میکنم و جالبه که میتونم آیتم هایی با نام های مشابه هم بسازم ولی باید در پوشه خودش باشه.

Pedram77
چهارشنبه 04 مهر 1397, 14:43 عصر
تعدد فایل های UI مشکلی نیست! ترکیب اونها با منطق برنامه مشکل اصلی هست. بهترین کار همین هست که جداسازی انجام بشه و UI و Logic و Data نرم افزار از هم جدا بشن. چه بهتر که پروژه های جدا در قالب یک solution باشند.

ali_md110
چهارشنبه 04 مهر 1397, 20:16 عصر
گزینه مناسب بکارگیری WPF Application و تمپلیت ها و UserControl ها بجای فرم هست

vB.N3T
پنج شنبه 05 مهر 1397, 10:06 صبح
Dll راه خوبیه .منم یه پروژه دارم 30 تا فرم داره
فرم ها رو تو یه پروژه دیگه ساختم و به صورتت dll در پروژه اصلی استفاده کردم
مزیت دیگشم اینه بخواهی بعدا فرم ها رو تغیر بدی راحت تر هستی و میتونی مدیریت کنی

رامین مرادی
پنج شنبه 05 مهر 1397, 10:48 صبح
گزینه مناسب بکارگیری WPF Application و تمپلیت ها و UserControl ها بجای فرم هست

راجب سیستم ناوبری چندبار هم دوستان اینجا بهش اشاره کردن. اما تو نت چیزی راجبش پیدا نکردم. ممنون میشم اطلاعاتی یا آموزشی در این مورد بدید.