PDA

View Full Version : سوال: دریافت اطلاعات با بارکد ریدر

parsserver2
شنبه 07 مهر 1397, 14:16 عصر
سلام دوستان یه سوال داشتم...
توی دیتابیس پنج تا محصول اضافه کردم یکی از فیلد هاش کد بارکد هر محصوله که با بارکد ریدر دریافت کردمو ذخیرش کردم!
حالا یه صفحه اومدم درست کردم واسه دریافت اطلاعات از دیتابیس که از بارکد ریدر کد محصولو رو بگیره اطلاعت رو چاپ کنه! اول اومدم یه تکست باکس گذاشتم با یه باتوم کد بارکد توی تکست باکس میومد و با زدن دکمه ارسال اطلاعات رو از دیتابیس میگرفتو نمایش میداد! سوالم اینه که میخوام بدون نیاز به کلید ارسال این عمل انجام بشه...ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

charcharkh
شنبه 07 مهر 1397, 15:36 عصر
با جیکویری میشه وقتی بارکد داخل تکست باکس کامل شد حالا فرم اتومات سابمیت بشه خیلی ساده هست. البته بایست ببینی مثلا اعداد بارکد چند رقمی هست مثلا 20 رقمی

حالا بخونی مقدار تکست باکس رو و اگر طول مقدارش 20 بود حالا با جی کویری ساب میت و تمام :چشمک:

parsserver2
شنبه 07 مهر 1397, 21:19 عصر
با جیکویری میشه وقتی بارکد داخل تکست باکس کامل شد حالا فرم اتومات سابمیت بشه خیلی ساده هست. البته بایست ببینی مثلا اعداد بارکد چند رقمی هست مثلا 20 رقمی

حالا بخونی مقدار تکست باکس رو و اگر طول مقدارش 20 بود حالا با جی کویری ساب میت و تمام :چشمک:

سلام ممنون از پاسختون! میشه یه نمونه کد بهم بدین... ممنون میشم ازتون...

charcharkh
یک شنبه 08 مهر 1397, 09:47 صبح
بفرمایید :

$('document').ready(function(e) { $('yourTextBox').keyup(function () { if(this.lenghth == 20) { $('yorForm').submite(); } });});

البته خودت هم میتونی سفارشی ترش کنی مثلا فقط عدد وارد شده باشه یا فقط حروف یا ....

جا برای کار زیاد داره

parsserver2
یک شنبه 08 مهر 1397, 16:28 عصر
بفرمایید :

$('document').ready(function(e) { $('yourTextBox').keyup(function () { if(this.lenghth == 20) { $('yorForm').submite(); } });});

البته خودت هم میتونی سفارشی ترش کنی مثلا فقط عدد وارد شده باشه یا فقط حروف یا ....

جا برای کار زیاد داره

ممنون دوست عزیز