PDA

View Full Version : درخواست کمک برای طراحی یک سایت

siavashr
یک شنبه 07 آبان 1385, 03:50 صبح
سلام.
یکی از دوستان پروژه ای از طرف مدرسه دریافت کرده است که باید تا روز 4 شنبه این هفته آن را ارائه دهد.
مطمئنم که معلم این شخص یک آدم شیاد و کلاه بردار است که برای اینکه به درآمدی برسد پروژه های از بیرون میگیرد و به دانش آموزان خود واگذار میکند و این در حالی است که حتی چیزی در مورد PHP به دانش اموزان خود یاد نداده است.
این دوستم از من خواست از طرف ایشان از شما خواهش کنم تا اگر میتونید بهش کمک کنید چون این پروژه برای او بسیار سخت میباشد و نمیتواند آن را انجام دهد زیرا چیزی در مورد PHP نمیداند.

اما پروژه : سایت www.africandrums.nl (http://www.africandrums.nl) متعلق به گروهی آفریقائی هلندی است که در کار موزیک هستند. معلم از شاگردان خواسته است که دقیقا این سایت را در سرور خود ایجاد نمایند به صورتی که هیچ چیزی تغیر نکند. همچنین 1 محل برای ورود آیدی و پسورد نیز به آن اضافه شود تا ادمین سایت بتواند با وارد کردن ایدی و پسورد خود وارد قسمت مدیریت شده و صفحات موجود را ویرایش کند و یا به صفحات موجود بیافزاید و یا حذف کند . همچنین به دلیل اینکه ممکن است از عکس در سایت استفاده شود باید محلی نیز برای آپلود کردن عکس نیز تهیه شود تا ادمین بتواند عکسها را در سرور خود آپلود کرده و از آنها در صفحات خود استفاده نماید.
اما مشکل این است که ادمینهای این سایت در زمینه کامپیوتر 0 بوده و باید مانند افراد عقب افتاده امکانات را برای آنها محیا نمود تا بتوانند بدون هیچگونه تلاشی و فقط با فشار چند دکمه کارهای خود را انجام دهند.
این مسئله مشکل بزرگی برای دوست من ایجاد کرده زیر اگر ادمین در مورد سیستم اینترنت اندکی (حداقل نحوه قرار دادن لینک یک عکس در صفحه HTML را بداند میتوان از سیستمهای CMS استفاده کرد . اما متاسفانه ادمینهای کاملا بیسواد هستند .
در ضمن این دوست 1 سرور تهیه کرده با دومین تا ای سایت رو برپا کنه که در آدرس www.n-farahi.com (http://www.n-farahi.com) میتونید مشاهده کنید که در حال حاضر نسخه HTML سایت مذکور در این ساین نیز موجود میباشد.
اگر ممکن است لطفا به این دوست من کمک کنید . من خودم نه سوادشو دارم نه بلدم این کار رو بکنم پس شما دوستان لطفا کمک کنید این دوست من در هلند است و ما در اینجا کسی را نداریم که به ما در این زمینه کمک کند مگر شما دوستان.
در ضمن یک نکته احساسی هم بگم که این دوست ما اگر از این درس نمره قبولی نگیره باید چیزی حدود 1200 یورو برای سال آینده پرداخت نماید که متاسفانه این کار خیلی سخت است پس لطفا کرامت کنید و کمک کنید .

آدرس ایمیل این دوست : awishen@yahoo.com

با تشکر
سیاوش راد

siavashr
دوشنبه 08 آبان 1385, 09:19 صبح
سلام.
دوستان 14 نفر این مطلب رو خواندن دریغ از یک جواب خشک و خالی؟
خوب شد عرض کردم کرم کنید و کمک کنید .
این رفیق ما تنها امیدش شماها هستید .

با تشکر
سیاوش راد

amirhosein
چهارشنبه 10 آبان 1385, 07:49 صبح
آقا فکر کنم اگه بجای 1200 یورو چند صد یورو بده براش بنویسن فکر کنم مشکلش خیلی زود حل بشه. بر و بچ پایه تر از این حرفان .

siavashr
چهارشنبه 10 آبان 1385, 08:29 صبح
سلام.
خوب شد کمک خواستیم.
بی خیال
خودمون یه کاریش میکنیم.
خوش باشید

پ . ن : امیر حسین باز گلی به جمالت که جواب ما رو دادی

سیاوش راد