PDA

View Full Version : تحویل سورس به مشتری

mahdi0000
سه شنبه 10 مهر 1397, 18:50 عصر
سلام دوستان

یه برنامه نوشتم که باید سورسش رو هم به مشتری تحویل بدم.

ولی میخوام مشتری از کدهام چیزی سر در نیاره.

به نظرتون چه کار هایی میتونم بکنم ؟

danialafshari
سه شنبه 10 مهر 1397, 19:39 عصر
خب سورس رو داره! چطور سر در نیاره؟
نهایتش ازتون داکیومنت میخواد

mahdi0000
چهارشنبه 11 مهر 1397, 00:15 صبح
خب سورس رو داره! چطور سر در نیاره؟
نهایتش ازتون داکیومنت میخواد

میخوام آخر به خودم گیر باشه و پول پشتیبانی ازش بگریم و نفهمه از چه راهی رفتم

هیچ کاری نمیشه کرد؟

Helpco
چهارشنبه 11 مهر 1397, 08:39 صبح
میخوام آخر به خودم گیر باشه و پول پشتیبانی ازش بگریم و نفهمه از چه راهی رفتم

هیچ کاری نمیشه کرد؟
روش خوب نیست شما وقتی سورس میدی به مشتری باید اعلام کنید که هر کاری از این به بعد بخواهید انجام بدی شامل هزینه می باشه و از تاریخ تحویل هیچ گونه خدمات پشتیبانی ندارید به علت تحویل سورس
البته این روش یکی از دوستانم داره انجام میده:گیج:

mr.sirwan
چهارشنبه 11 مهر 1397, 11:06 صبح
ببین قیمت سورس دو تا سه برابر قیمت نرم افزاره، مواظب باش مفت نفروشی سورستو، و اینکه باید خوشحالم باشی تو پولتو میگیری و میری از این به بعد هر درخواستی داشت میگی شامل هزینه س

sg.programmer
پنج شنبه 12 مهر 1397, 14:20 عصر
1)پولتو میگیری تا سه برابر
2)پشتیبانی هم با شماست
یک کاری که میتونی بکنی اینه که تا جایی که میتونی از کلاس استفاده کنی و همه را تبدیل به دی ال ال کنی (کد گذاری شده) و بعد تحویلشون بدی که قطعا بهتون نیاز پیدا میکنن

علیرضا حسن زاده
جمعه 13 مهر 1397, 20:05 عصر
اولا این که بخوای سر در نیاره دو تا حالت بیشتر نداره
حالت اول اینکه شما داری سورست رو به یه شرکت نرم افزاری میدی که در این حالت همه کارایی که بکنی بی تاثیر هست بالاخره یه چیزایی حالیشونه
حالت دوم هم اینکه طرف یه کاربر عادی هست و فوقش از کامپیوتر سر در میاره که اینم نمیتونه از کد سر دربیاره در حالت کلی پس نیازی نیست نگرانش باشی و بهتر از خودت کسی نمیتونه از کد سر در بیاره هر کسی بخواد رو کد شما کار کنه یه مهندسی معکوس هم باید انجام بده تا بفهمه چی به چیه

و امااینکه بخوای کاربر هزینه سورس رو داده و شما بخوای بهش کد درست ندی تا نتونه کامپایل کنه یا هر موردی که قابل استفاده نباشه کار درستی نیست و ادم بابت پولی که میگیره پیش خودش باید عذاب وجدان داشته باشه
بهترین کاری که شما میتونستی انجام بدی این بود که اول کار پول درست حسابی بگیری که بعدا ناراحت نباشی چرا سورس دادم
دیگه زیاد فکرتو درگیر این چیزا نکن سعی کن کیفیت کارت خوب باشه
ببخشید زیاد نوشتم به هر حال تجربه چندین ساله برنامه نویسی برای اشخاص مختلف بود که گفتم