PDA

View Full Version : ایجاد چند ROW ثابت در گرید جانوس2

rezaei manesh
یک شنبه 07 آبان 1385, 10:18 صبح
سلام
من می خوام یک گرید درست کنم که 3 تا ROW ثابت در گرید جانوس درست کنم 2 تا اونو می تونم یکی ثابت و یکی هدر فیلد ها اما من یک ROw ثابت دیگه هم لازم دارم
و یه ستون ثابت که ایام هفته رو درون اون قرار بدم
من قبلا با فلکس گرید کار می کردم که با اون راحت می شد این کار رو کرد. اما این گرید من خیلی پیچیده هست فلکس خوب نیست واسش.

hadi2345
دوشنبه 08 آبان 1385, 10:46 صبح
با سلام..
تا اونجایی که من میدونم تو جانوس نمیتونید این کار رو انجام بدید !

یادمه حدودا 1 سال پیش یک تاپیک زدم و پرسیدم که آیا میشه Total Row رو در گرید جانوس ثابت نگه داشت ؟؟
حتی تو فروم www.janusys.com هم مطرح کردم که جواب دادن که در ورژن 3 جانوس این مشکل حل میشه !! ولی ظاهرا حل نشده !!

موفق باشید ...

م_پورنگ
چهارشنبه 10 آبان 1385, 10:12 صبح
سلام
‍ColumnSets نمی تونه کمکی بهتون کنه؟
نمی دونم داشتن دوتا ردیف Header به دردتون می خوره؟
شما میتونید در ColumnSet Designer مقدار ColumSetHeaderLines رو هر مقدار که می خواهید ست کنید.

rezaei manesh
چهارشنبه 10 آبان 1385, 11:26 صبح
سلام
من الان دارم از ColumnSets استفاده می کنم اما یه مشکلی که داره اینه که با این روش برای هر سلول (یه مش merge) هم کرد یک رکورد برای اون در نظر می گیره حتی اگه پر نشن
یعنی با این روش نمیشه فقط هدر داشت ،دیتیل هم داره
مقدار ColumSetHeaderLines هم اندازه ارتفاع هدر اول رو تغییر می ده.!

م_پورنگ
چهارشنبه 10 آبان 1385, 12:24 عصر
یه مشکلی که داره اینه که با این روش برای هر سلول (یه مش merge) هم کرد یک رکورد برای اون در نظر می گیره حتی اگه پر نشن
یعنی با این روش نمیشه فقط هدر داشت ،دیتیل هم داره
مقدار ColumSetHeaderLines هم اندازه ارتفاع هدر اول رو تغییر می ده.!

درست می گید منظورم ColumSetRowCount بود برای اضافه کردن ردیف

اگر CoulmCount رو 1 کنید چی درست نمیشه؟
colspan هر ردیف رو هم می تونید دست کاری کنید.

rezaei manesh
پنج شنبه 11 آبان 1385, 10:48 صبح
سلام
نگاه کن من یک عکس از صفحه ای که درست کردم گذاشتم
اما حالا من می خوام زیر ردیف اول یک ردیف دیگه درست کنم که مثلا بالای تاریخ و ساعت اضافه کار قرار بدم و درونش بنویسم اضافه کار و کمه اضافه کار رو از پایین حذف کنم همین طور برای بقیه ستون ها در ضمن می خوام تارخ و ساعت رو در یک سطر بذارم چون بعد این یه فرم مشابه هم دارم که آیتم هاش زیاد تر هست نمیشه با این لیبل ها در یک سطر باشند.
از ColumSetRowCount هم کمک می گیرم اما همونی که گفتم پیش می یاد
CoulmCount رو هم برای تقسیم هر ستون کاربرد داره که از اون هم استفاده می کنم