PDA

View Full Version : مشکل در اتصال برنامه در سیستم های دارای ماژول

siamat
دوشنبه 23 مهر 1397, 16:11 عصر
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم
من برای یه مجموعه دارم یه برنامه حسابداری می نویسم که مشکلات زیر رو داره اگه امکان داره راهنمایی کنید
برنامه تحت شبکه ای با ابعاد 10 تا 15 سیستم مختلف اجرا می شه که برنامه به صورت کلاینت هایی نوشته شده که با دیتابیس در یک سیستم به عنوان سرور اطلاعات رو به اشتراک می گذارن در حالت نرمال که همه سیستم ها به اینترنت وصل هستند و از آی پی خاصی که به صورت استاتیک تعریف شده اند پیروی می کنند هیچ مشکلی تو ارتباط وجود نداره
مشکل من اینه که این سیستم ها به دو یا چند شبکه یا در مواقعی به ماژول های خاصی وصل می شن که دسترسی این ها رو از شبکه اصلی با اون ای پی خاص برای سرور قطع می کنه (((((((( این رو باید بگم که دو شبکه اینترنت و اینترانت ملی توسط سویچ تو شبکه مورد نظر بین تمامی کاربران به اشتراک گذاشته شده که با تغییر ای پی می تونن به هر کدوم از شبکه ها دسترسی داشته باشن و اون ماژول ها دسترسی به تمامی ای پی ها غیر از ای پی که تو اون ماژول تعریف شده رو می بندن))))) می خواستم بدونم راهی هست که بشه این مشکل رو حل کرد و همیشه یه پورت باز برای ارسال اطلاعات برای اون ای پی داشت یا نه؟ با تشکر از همه
برنامه با سی شارپ و دیتابیس اس کیو ال سرور نوشته شده

ShayanFiroozi
دوشنبه 23 مهر 1397, 22:19 عصر
سلام ، به نظر میاد اگر همه کلاینت ها به سرور تانل لایه 2 (L2TP) بزنن مشکل حل بشه

siamat
پنج شنبه 26 مهر 1397, 19:20 عصر
سلام ، به نظر میاد اگر همه کلاینت ها به سرور تانل لایه 2 (L2TP) بزنن مشکل حل بشه
امکانش هست بیشتر توضیح بدید