PDA

View Full Version : سوال: استفاده از پنل پیامکی در برنامه سی شارپی

barman.ar16
چهارشنبه 25 مهر 1397, 10:19 صبح
سلام دوستان من توی چند تا از برنامه هام از پنل پیامکی استفاده کردم اما این بار یه تفاوتی داره که خواستم اینجا از تجربیات شما بزرگواران استفاده کنم
من یه برنامه سی شارپی برای مدارس زدم که یک قسمتی برای ارسال پیامک در نظر گرفتم که کارهای ارسال غیبت تاخیر موارد انضباطی و تبریک روز تولد رو داخلش دیدم
خب این قسمت رو هر مدرسه ای که بخواد باید هزینه اش رو پرداخت کنه تا فعال بشه یعنی در واقع به صورت یک آپشن جداگانه دیدمش

تا اینجای کار مشکلی نیست اما تفاوتی که گفتم اینه که توی برنامه های قبلی من چون برنامه ام رو سفارشی برای فلان جا زده بودم خب خودم پنل پیامکی رو براشون فعال میکردم یعنی در واقع شماره اختصاصی براشون میگرفتم و داخل برنامه پیاده میکردم و کدهای گزارش گیری و بررسی شارژ و ... میزدم تا خودشون چک کنند

اما الان میخوام به یک نحوی یک پنل بگیرم برای همه شون تا دیگه درگیر کارهای فعالسازی نشم (بیشتر بحث تموم شدن شارژ پنل مهم هست که چطوری متوجه بشند و دوباره شارژش کنند چون اگر همگی هم بخوان از یک پنل و با یک شماره اختصاصی کار کنند مشکلی پیش نمیاد نهایتا پایان پیامک هایی که میفرستند نام آموزشگاه رو درج میکنیم که تداخلی پیش نیاد ولی خب یه سری مسائل دیگه پیش میاد ..)
این چیزی هست که به ذهن من رسیده
لطفا اگر کسی از دوستان با پنل ها کار کرده و اگر پیشنهادی واسه مدیریت این قضیه داره ممنون میشم راهنمایی کنه
اگر هم سامانه خوبی میشناسید معرفی کنید تا از تجربیات همگی استفاده کنیم

متشکرم

davidrobert
چهارشنبه 25 مهر 1397, 19:51 عصر
سلام و خسته نباشید بنده با سامانه پیامکی کار کردم و نمانیدگی پیامک دارم یه نمونه سورس خیلی خوب هم نوشتم لینک دانلود (http://s8.picofile.com/file/8333756168/SendMassage.zip.html) فایل شما میتوانید از خط خدماتی هم به بلک لیست پیامک بفرستید و یه توسعه خوب نمایندگی هم خواستید میتوانید بگیرید هم خودتون از پیامک استفاده کنید مشتری خودش شارژ کنه شما هم شارژ میشید و درگاه بگیرید مشتری هاتون مجبور میکنید از شما پیامک بخرن هم بابت فروش برنامه پول در میارید هم بابت ارسال پیامک خود من چند تا نمایندگی گرفتم و این نمایندگی بهترین هستش هم هزینه اش و هم به خط لیست سیاه پیامک میده و همین طور پیام همان لحظه میرسه دست مشتری این از خوبی هاش هستش لینک سایت (http://sms.payamdizaj.ir/) بنده شماره تماس بنده سوال داشتی در خدمتم 09198362447میتوانید به این روش هم بابت فروش برنامه کسب درآمد کنید هم فروش پیامک امکانات زیاد داره هر کاربری که ایجاد میشه به کل امکان وب سرویس داره همان نام کاربری ساخت خودش حکم وب سرویس اش رو داره و به دوستان برنامه نویسم نمایندگی دادم بابت برنامه شون هم برنامه شون میفروشن هم پیامک که از دو طرف کسب درآمد کنن