PDA

View Full Version : سوال: مشکل با عدم نمایش اطلاعات کریستال ریپورت در سیستم مقصد در برنامه ویندوزی

reza4359
پنج شنبه 26 مهر 1397, 18:13 عصر
سلام دوستان
من یه برنامه نوشتم که در سیستم خودم به طور صحییح و بدون ایراد اجرا میشه ولی در سستم مقصد اطلاعات ثبت میشه و بانک و کریستال و همه چیز اووکی هست و نصب شده ولی هنگام گزارش گیری با کریستال ریپورت فقط صفحه خالی کریستال را نمایش میده و اطلاعات را نمایش نمیده به نظر مشکل از کجاست؟ممکنه شما این اتفاق براتون افتاده باشه
من کریستال ریپورت را هم روی سیستم مقصد نصب کردم
فقط بانک من در سیستم خودم sql server 2017 هست و در سیستم مقصد بانک را دوباره ایجاد کردم و 2008 نصب کردم
ممنون

reza4359
جمعه 27 مهر 1397, 23:27 عصر
سلام دوستان اینم از کدهایی که استفاده شده
try
{
if (textBox1.Text == "" || comboBox1.Text == "" || textBox2.Text == "" || textBox3.Text == "" || maskedTextBoxAdv1.Text == "0000/00/00" || maskedTextBoxAdv2.Text == "0000/00/00")
{

textBox1.Focus();
errorProvider1.SetError(textBox1, "خطا");
textBox1.BackColor = System.Drawing.Color.FromArgb(255, 255, 136);
}
else if (textBox1.Text != "")
{
string s2 = "select * from sabt_img where date BETWEEN '" + maskedTextBoxAdv1.Text + "' and '" + maskedTextBoxAdv2.Text + "' and numcar1='" + textBox1.Text + "' and harf='" + comboBox1.Text + "' and numcar2='" + textBox2.Text + "' and numcar3='" + textBox3.Text + "'";

SqlConnection con = new SqlConnection(strCon);
SqlDataAdapter sqladapter = new SqlDataAdapter(s2, con);

DataTable t2 = new DataTable();
sqladapter.Fill(t2);
ConnectionInfo connectionInfo = new ConnectionInfo();
connectionInfo.ServerName = ".";
connectionInfo.DatabaseName = "bi";
//connectionInfo.UserID = "";
//connectionInfo.Password = "";

string RepPath = Application.StartupPath + @"\CrystalReport1.rpt";

RepDoc.Load(RepPath);

RepDoc.SetDataSource(t2);
crystalReportViewer1.ReportSource = RepDoc;

reza4359
چهارشنبه 02 آبان 1397, 17:48 عصر
سلام دوستان من به لطف خدا این مشکل خیلی کوچیک را که یه نکته ریز داشت را حل کردم ولی واقعا جای تاسفه
اون وقتها حال و هوای سایت برنامه نویس مثل الان بی حال نبود خیلی خوب بود آدم لذت میبرد وقتی توی این سایت می اومد همه فعال بودند وقتی سوالی میشد شاید یک ساعت طول نمیکشید جوابتو میگرفتی همه یار هم بودند و به هم کمک میکردند یه پناهگاه خوب برا برنامه نویسا بود ولی الان متاسفانه نمیدونم چرا به این روز دراومده کجا رفتند دوستان قدیم...