PDA

View Full Version : مبتدی: phpstorm

navidmhd
سه شنبه 22 آبان 1397, 16:45 عصر
درود دوستان بنده 2 سوال داشتم که ممنون میشم اگر کسی بلده و تجربشو داشته پاسخ بده...
1 من اکثرا با نت بینز کد مینویسم و با زمپ کار میکنم بتازگی تغییراتی رخ داد تو پورت های زمپم که مجبور شده دوباره تغییراتو به حالا اول برگردونم تا اپاچی ران شه...حالا کد که مینویسم و ctrl+f6میزنم مینویسه Test file for the selected source file was not found. این از این که خیلی رو مخه و من هرچی ور میرم به ادرس ریشه درست نمیشه هرچند اگه مستقیما با موس روش ران کنم میاد برنامه و مشکلی نیست
2 بتازگی phpstormنصب کردم و مشکل اول اینه که فعال نمیشه و هرچی سرور و لایسنس میزنم فعال نمیشه که نمیشه...مشکل بعدیشم اینه که وقتی برنامه ای که توش نوشتم رو ران میکنم یه ادرس جدای از چیزی که هست رو میاره و اولا که لوکال هاستمو با یه \ورت دیگه میاره بالا و دوم اینکه اخر urlمثل متد get یه سری کارکتر نامفهوم و اینا قرار میده...من به این موضوعم برخوردم و بنظرم مشکل از interpreterباشه که البته اطلاع خاصی درموردش ندارم و خوشحال میشم دوستان کمک کنن:افسرده:

kazemimorteza
پنج شنبه 24 آبان 1397, 00:00 صبح
وقت بخیر
در مورد فعال کردن به ادرس زیر با استفاده از و-پی-ان بروید و جدیدترین لایسنس ها در آخر صفحه موجود هست یکی را وارد کنید.

https://gist.github.com/rvegas/a596d2e2abd54784b919

آپدیت را هم غیرفعال کنید به مسیر زیر بروید:

۱- File>>settings
2-Apearance &Behavior >> System settings >> Updates
چک باکس های اپدیت را بردارید.