PDA

View Full Version : مبتدی: اکسس

mahdi youefi pour
جمعه 02 آذر 1397, 22:14 عصر
باسلام واحترام
درقسمت فرم وقتی از جدول اکسسنام استان وشهرستان رو انتخاب می کنم در جدولی که برایش تائین کردم استان به صورتعددنوشته می شود تنظیمات فرمت وباند کالنت رو هم انجام داده ام اما مشکل رفع نشدهاست.حتی ریکوری مربوط به استان هم ایجاد کردم بازدرست نشده است خواهشمندم منوراهنمایی کنید؟

fazl11
شنبه 03 آذر 1397, 22:35 عصر
سلام دوست عزیز
لطفا در قسمت دیزاین روی کمبو باکس شهرستان کلیک راست کن و پروپتی شهرستان قسمت column widths اعداد رو به ترتیب 0;0;3 از چپ به راست قرار بدید چون ستون سوم شما نام فارسی شهر هست نه ستون دوم

mahdi youefi pour
جمعه 09 آذر 1397, 23:18 عصر
سلام دوست عزیز
ممنون که به سئوال پاسخ دادید.من این کاررو انجام دادم اما نشد.هم عدد به همون صورت می آید وهم تو فرم نام استان تبدیل به عدد می شود .

fazl11
یک شنبه 11 آذر 1397, 23:13 عصر
149357
مانند شکل قسمت علامت گذاری شده عمل کرده و ذخیره کنید حتما درست میشه

mahdi youefi pour
دوشنبه 12 آذر 1397, 23:32 عصر
سلام مجدد بازم ممنون که حوصله میکنید.
دقیقا این کار رو تو اولین ارتباطی که با شما داشتم انجام دادم از عیب بوجود اومده عکس گرفتم وتو ضمیمه قرار دادم تو tableکه با نام totalایجاد کردم همون طور که تو عکس مشاهده می کنید بصورت عدد saveمیشه احساس میکنم تو فرمول نویسی مربوطه یا توتنظیمات خود اکسس جوری شده درست در نمی یاد
اگه امکان داره منو بازم راهنمایی کنید بازم هم تاکید می کنم اون کار رو شما گفتید انجام دادم

Mehr@ban
سه شنبه 13 آذر 1397, 20:05 عصر
سلام
تغییر واحد اندازه گیری در اکسس رو باید از طریق کنترل پنل و بخش مناطق و زبان ها اصلاحش کرد

mahdi youefi pour
یک شنبه 25 آذر 1397, 16:48 عصر
باسلام واحترام
لطفا اگه تسلط دارید من رو راهنمایی کنید.

mahdi youefi pour
سه شنبه 27 آذر 1397, 18:07 عصر
باسلام
میتونید بیشتر راهنمایی کنید؟