PDA

View Full Version : فکس فایهای DOC از طریق Turbopower

SReza1
دوشنبه 05 آذر 1397, 10:12 صبح
با سلام
من از مجموعه کامپوننت Turbopower برای ارسال فکس استفاده میکنم. مشکلی که دارم اینه که یک سری فایلهای محدود مثل tif و txt را میتونه فکس کنه. من میخواهم سایر فرمتها مثل Doc و pdf و ... هم ارسال بشه. البته یک راهش اینه که این فرمت را تبدیل به tif کنم ولی کار سختی است. کسی میتونه کمکی بکنه؟

Touska
سه شنبه 06 آذر 1397, 09:14 صبح
یک راه ساده ولی هزینه بر - اینکه از سرویس های Fax.ir استفاده کنی
سرویس رایگان با تعداد محدود هم داره.

یک راه دیگه اینکه تمامی فایل های خودتو به فرمت Tiff تبدیل کنی و سپس فکس کنی
برای تبدیلشون هم می تونی از Image En استفاده کنی.

SReza1
سه شنبه 06 آذر 1397, 12:12 عصر
ممنونم دوست عزیز. Fax.ir هزینه بر است و وابستگی ایجاد میکند. تا اونجا که میدونم ImageEn برای فایلهای تصویر کاربرد دارد و فایلهای نظیر doc و یا pdf کارایی ندارد.

Touska
چهارشنبه 07 آذر 1397, 13:17 عصر
از این کامپوننت برای تبدیل استفاده کنید :

eDocEngine (https://www.gnostice.com/eDocEngine_VCL.asp)

SReza1
شنبه 10 آذر 1397, 14:54 عصر
متشکرم. پیداش کنم ببینم جوب میدهد یا خیر.

instagramha
شنبه 10 آذر 1397, 14:57 عصر
عالی بود تشکر

SReza1
شنبه 10 آذر 1397, 16:54 عصر
البته برای تبدیل تصویر به فرمت مثلا pdf خوبه. ولی برای تبدیل فایلهای DOC کاربردی ندارد. بیشتر از طریق TCanvas کار میکنه.

یوسف زالی
دوشنبه 12 آذر 1397, 00:51 صبح
بهترین کار برای تبدیل استفاده از پرینتر مجازی است مثل doPDF

SReza1
چهارشنبه 14 آذر 1397, 13:16 عصر
من تونستم با ZanImage تمام فرمتهای فایل را تبدیل به Tiff کنم. مشکل اول حل شده. ولی مشکل اصلی اینه که برای فکس از Turbopower استفاده میکنم و اون فایلها را به برای فکس به فرمت APF بایستی تبدیل کنه. ظاهرا بایستی بتونه تبدیل کنه. مثلا فایل Txt مشکلی نداره. ولی برای ،Tiff این پیغام رو میده : unsupported graphics file format و کار رو کنسل میکنه. کسی تجربه ای در این خصوص داره یا اینکه کامپوننت دیگری برای فکس سراغ دارید؟
اگر میشد از همین Zanimage به صورت Command هم استفاده کرد خوب بود

benyaminrahimi
سه شنبه 25 دی 1397, 00:24 صبح
چرا کامپوننتو عوض کردی :) ؟ با ترکیب zan image و kdtele میتونی .... سراع فرمت های عجیب غریب مثه apf پکیج توربو پاور نرو ... مشتری دوست داره مثلا از ورد بتونه فکس رو انجام بده مثلا خود فکس ویندوز ....