PDA

View Full Version : حرفه ای: انجام نشدن عملیات backup و restore در سیستم کاربر

EBRAHIMIEKOKDARAGHI
سه شنبه 06 آذر 1397, 15:45 عصر
باسلام و خسته نباشیدخدمت اساتید محترم
من یه برنامه با C#‎‎‎‎‎‎ نوشتم که دیتابیسش sql server هستش عملیات backup و restor تو برنامه نوشته شده و تو سیستم لوکال سرور جواب میده ولی برنامه رو توی سیستم کاربران جواب نمی میده لطفا راهنمایی کنید
من از این کانکشن استفاده کردم

string con = @"Data Source=192.168.10.26;Initial Catalog=Net_Db;User ID=mohammad;Password=4434@me;MultipleActiveResultS ets=True";

رامین مرادی
چهارشنبه 07 آذر 1397, 09:07 صبح
امکان ذخیره فایل بکاب تو مسیر شبکه وچود نداره. رو همون سیستمی که سرور نصبه میتونید ذخیره کنید.

EBRAHIMIEKOKDARAGHI
چهارشنبه 07 آذر 1397, 09:52 صبح
ممنون از پاسخ شما

رامین مرادی
چهارشنبه 07 آذر 1397, 10:01 صبح
ممنون از پاسخ شما

جسارتا پیشنهادی دارم اونم اینه بکاپ گیری رو نزارید بر عهده کاربر (فراموشی و امنیت و ....). در ضمن تو برنامه های تحت شبکه چه دلیلی داره کارمند بکاپ رو تو سیستم خودش نگه داری کنه؟
بکاپ رو تنظیم کنید دیتابیس خودش بگیره. مثلا من تنظیم کردم هر دو ساعت یه بار بکاپ میگیره. و فعلا هر روز این بکاپ ها رو به صورت دستی یه کپیشو تو یه هارد مجزا نگه داری میکنیم.
دیتابیستونم هیچوقت تو درایو سی نگه ندارید . همچنین بکاپش رو.

EBRAHIMIEKOKDARAGHI
چهارشنبه 07 آذر 1397, 13:12 عصر
جسارتا پیشنهادی دارم اونم اینه بکاپ گیری رو نزارید بر عهده کاربر (فراموشی و امنیت و ....). در ضمن تو برنامه های تحت شبکه چه دلیلی داره کارمند بکاپ رو تو سیستم خودش نگه داری کنه؟
بکاپ رو تنظیم کنید دیتابیس خودش بگیره. مثلا من تنظیم کردم هر دو ساعت یه بار بکاپ میگیره. و فعلا هر روز این بکاپ ها رو به صورت دستی یه کپیشو تو یه هارد مجزا نگه داری میکنیم.
دیتابیستونم هیچوقت تو درایو سی نگه ندارید . همچنین بکاپش رو.
حق با شماست
ممنون