PDA

View Full Version : webview

lukaskain
جمعه 23 آذر 1397, 09:50 صبح
سلام
من با اندروید استادیو و جاوا یک وب ویو درست کردم که وب سایتم رو نمایش بده
داخل وب سایتم برخی جاهاش confirm dialog دارم. وقتی از طریق وب ویو سایت رو می بینم confirm dialog ها باز نمی شوند و عملا برنامه ادامه پیدا نمی کنه
برای اینکه confirm dialog هارو بصورت یک popup در وب ویو نمایش داده بشه باید چه کنم؟
Charliee
جمعه 23 آذر 1397, 14:34 عصر
سلام این دو خط کد رو اضافه کردی؟
;()WebSettings webSettings = webView.getSettings
;(webSettings.setJavaScriptEnabled(true

lukaskain
جمعه 23 آذر 1397, 14:54 عصر
سلام این دو خط کد رو اضافه کردی؟
;()WebSettings webSettings = webView.getSettings
;(webSettings.setJavaScriptEnabled(true

سلام مجدد بله، ولی با این فعال نمیشه، چون درواقع پاپ آپ confirm هست. توو خود داکیومنت های اندورید نوشته باید از WebChromeClient استفاده بشه، دقیقا نمی دونم چطور باید این کلاس رو ایجاد کنم

Charliee
جمعه 23 آذر 1397, 15:01 عصر
سلام مجدد بله، ولی با این فعال نمیشه، چون درواقع پاپ آپ confirm هست. توو خود داکیومنت های اندورید نوشته باید از WebChromeClient استفاده بشه، دقیقا نمی دونم چطور باید این کلاس رو ایجاد کنم

این لینک رو نگاه کن فکر کنم به درد بخوره

https://stackoverflow.com/questions/2726377/how-to-handle-a-webview-confirm-dialog

lukaskain
جمعه 23 آذر 1397, 15:12 عصر
این لینک رو نگاه کن فکر کنم به درد بخوره

https://stackoverflow.com/questions/2726377/how-to-handle-a-webview-confirm-dialog

این هارو همه رو دیدم، یا عموما کار نمی کنند، یا ناقص هستند

Charliee
جمعه 23 آذر 1397, 18:44 عصر
این هارو همه رو دیدم، یا عموما کار نمی کنند، یا ناقص هستند

این کد ضمیمه شده رو ببینید برای خودم که کار کرد البته من رو یه کانفیرم ساده تست کردم.
اگه کار نکرد که موضوع برای من هم چالش برانگیز شد دوست دارم جوابشو بدونم :)149435

lukaskain
چهارشنبه 28 آذر 1397, 16:29 عصر
این کد ضمیمه شده رو ببینید برای خودم که کار کرد البته من رو یه کانفیرم ساده تست کردم.
اگه کار نکرد که موضوع برای من هم چالش برانگیز شد دوست دارم جوابشو بدونم :)149435

سلام دوست عزیز، امکانش هست به صورت پروژه اندروید استادیو بفرستین؟ چون فکر می کنم کلاس ها کامل نیست

Charliee
چهارشنبه 28 آذر 1397, 19:46 عصر
سلام دوست عزیز، امکانش هست به صورت پروژه اندروید استادیو بفرستین؟ چون فکر می کنم کلاس ها کامل نیست

کد کامله مشکلی نداره شما جایی که داری webview رو تعریف می کنی اینارو اضافه کن.

lukaskain
پنج شنبه 29 آذر 1397, 00:23 صبح
کد کامله مشکلی نداره شما جایی که داری webview رو تعریف می کنی اینارو اضافه کن.
دوست عزیز ، این کد کلاس تعریف وب ویو نیست، این کد استفاده از کلاس هست، بخش هایی از این کد باید به عنوان کلاس تعریف بشه.
علی ایحال اگر بصورت پروژه بفرستید ممنون می شم

Charliee
پنج شنبه 29 آذر 1397, 11:18 صبح
دوست عزیز ، این کد کلاس تعریف وب ویو نیست، این کد استفاده از کلاس هست، بخش هایی از این کد باید به عنوان کلاس تعریف بشه.
علی ایحال اگر بصورت پروژه بفرستید ممنون می شم

این کد رو من اینجوری نوشتم شما هر جور دوست داری بنویس، جای آدرس ، آدرس خودتون رو بذارید پروژه ای بخوام بذارم حجم زیاده اجازه آپلود نمیده فایل هاشو اتچ کردم 149463