PDA

View Full Version : تغییر سایز یک table

na3er-faraji
چهارشنبه 10 آبان 1385, 13:41 عصر
من یک دیتاگرید دارم که تو یک td از یک table قرار داره . حالا وقتی که تعداد داده های این دیتا گرید زیاد میشه از تیبل میزنه بیرون و شکل زشتی بهش میده . میخوام با کدنویسی این مشکل رو حل کنم . یعنی در فرم لود ماندازه دیتا گرید رو بخونم و به وسیله اون تیبل رو بزرگ کنم . یا اگه کسی چیز بهتری به ذهنش میرسه بگه یا بگه چطوری این مشکل رو حل کنم؟

iekrang
چهارشنبه 10 آبان 1385, 16:08 عصر
بهتره به خاصیت Width دیتاگریدتون رو با درصد مشخص کنید.این طوری همیشه سایز یکسانی نسبت به تیبلتون داره.

na3er-faraji
چهارشنبه 10 آبان 1385, 18:40 عصر
منظورتون رو متوجه نمیشم . من وقتی Width دیتاگرید رو تو Width تیبل میریزم خطا میگیره ؟ آیا شما منظورتون همینه

na3er-faraji
پنج شنبه 11 آبان 1385, 13:53 عصر
بچه ها کسی نمیتونه کمک کنه ؟ مشکل پروژه دارم و وقت هم کمه

prince-of-persia
پنج شنبه 11 آبان 1385, 14:13 عصر
اینجا width بدرد نمیخوره چون ارتفاع جدول شما زیاد میشه
راه حل : برای TD یا خود table نباید height بگذارید

na3er-faraji
پنج شنبه 11 آبان 1385, 15:47 عصر
دوست عزیز منظورتون رو نمیفهم . من طول دیتاگریدم زیاد میشه . چه ربطی به عرض جدول داره؟ آقای راد کمک !!!!!!!!!!!!!!!

Behrouz_Rad
پنج شنبه 11 آبان 1385, 17:03 عصر
حالا وقتی که تعداد داده های این دیتا گرید زیاد میشه از تیبل میزنه بیرون و شکل زشتی بهش میده .

دوست عزیز منظورتون رو نمیفهم . من طول دیتاگریدم زیاد میشه . چه ربطی به عرض جدول داره؟
منم منظور تو رو نمی فهمم!
منظورت از "تعداد داده" چیه؟ ما مفهومی با این عنوان نداریم!

na3er-faraji
پنج شنبه 11 آبان 1385, 18:12 عصر
منظورم همون سطرهای جدوله آقای راد .

Behrouz_Rad
پنج شنبه 11 آبان 1385, 21:39 عصر
ما که رفتیم تا 3 روز دیگه اما یه ScreenShot بگذار اینجا تا اگر کسی از دوستان قصد داشت جواب بده، با اطمینان خاطر باشه!

موفق!

white fox
جمعه 12 آبان 1385, 12:01 عصر
من فکر کنم دیتا گرید شما position:absolute هست که از Table بیرون میزنه....
اگر در خاصیت Style گریدتون خاصیت Position میبینید..پاک کنید... درست میشه!

na3er-faraji
جمعه 12 آبان 1385, 13:13 عصر
بله ممنون درست شد . ببخشید این position:absolute رو من خودم فعال کرده بودم تا بتونم کنترل ها رو راحت تو صفحه جابجا کنم . به نظر شما دیگه نباید اونو فعال کنم . میشه یک کمی در موردش توضیح بدید .

na3er-faraji
جمعه 12 آبان 1385, 18:46 عصر
من زمانی که position را پاک میکنم و کنترل ها را رو فرم میچینم واسم مشکل پیش میاد یعنی تا نوار ابزار Properties و solution explorer رو برندارم و صفحه رو بزرگ نکنم قسمتی از صفحه رو نمیتونم ببینم و حتی وقتی اسکرول رو میارم کامل یک سمت باز هم به قسمتی از صفحه دسترسی ندارم . زمانی که صفحه رو کامپایل هم میکنم همینطوریه و تا زمانی که صفحه رو بزرگ نکنم نمیتونم قسمتی از صفحه رو ببینم . در حالی که نباید اینطوری باشه. تو شکل 1 می بینید که اسکرول کاملا سمت راسته ولی بازم قسمتی از لوگو دیده نمیشه و من هم که سمته راسته کاملا دیده نمیشه ولی تو شکل 2 که صفحه رو ماکزیمایز میکنم درست میشه . تو محیط طراحی هم دقیقا همینطوره . مشکل چیه؟

na3er-faraji
شنبه 13 آبان 1385, 09:43 صبح
بچه ها کسی نمیدونه مشکل من چیه؟