PDA

View Full Version : سوال: استفاده از flex یا float برای بخش بندی صفحه ی وب

baranbahari1320
سه شنبه 27 آذر 1397, 11:01 صبح
با سلام با توجه به تغییراتی که با html5 , css3 داریم میخواستم بدونم آیا برای پارتیشن بندی صفحات وب از float استفاده کنم یا از flex مسئله ی اصلیی من اینه که میخوام صفحه ی سایتم تو تمام صفحات نمایش(تبلت-گوشی و...) به درستی نمایش داده بشه و همه ی مرورگرها هم از کدهام پشتیبانی کنن میدونم برای بعضی از مرورگرها باید کدها رو چه جوری تغییر بدم فقط موضوع اصلی من روی طراحی بدنه ی اصلی صفحه و پارتیشن بندی صفحه است ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

peymang
چهارشنبه 28 آذر 1397, 00:51 صبح
از یه فریمورک استفاده کن مثل bootstrap ,zurb Foundation , uikit, semantic ui

baranbahari1320
چهارشنبه 28 آذر 1397, 09:46 صبح
سلام دارم از bootstrap استفاده می کنم ولی نه برای طراحی قالب خود سایت ولی ممنونم از راهنماییتون این رو هم با bootstrap پیاده می کنم

baranbahari1320
چهارشنبه 28 آذر 1397, 14:42 عصر
فقط نمیدونم میشه همینجا همین سوالم بپرسم یا باید با یه عنوان دیگه باشه من با bootstrap به مشکل برخوردم تو یه پروژه وقتی از container استفاده می کنم و منوها و اجزا رو می چینم کامل عرض صفحه نمایش رو می گیره ولی یه جای دیگه نه مگه اینکه خودم دستی یکی از مقادیر container داخل بوت استرپ رو به 1366 تغییر بدم موندم مشکلش چیه چند بارم عوضش کردم درست نمیشه اصلا
از bootstrap4 استفاده می کنم

plague
چهارشنبه 28 آذر 1397, 15:47 عصر
بسته به عرض صفحه تغییر میکنه عرض کنتاینر
هرچقدر عرض مانیتور بزرگتر بشه کنتاینر کوچکتر میشه

baranbahari1320
چهارشنبه 28 آذر 1397, 19:01 عصر
ممنون . یه سری آموزشم مربوط به bootstrap از بخش آموزش ها گرفتم دارم اونها رو هم می بینم