PDA

View Full Version : سوال: نمایش ریکورد های تکراری در datagridview

shahryars
یک شنبه 02 دی 1397, 13:58 عصر
سلام دوستان
یه سوال برام پیش اومده
من توی پایگاه دادم به این شکل یک سری اطلاعات دارم:

data
UserID
ID

aaaaa
2
1

bbbbb
1
2

ccccc
2
3

ddddd
1
4

eeeee
1
5

fffff
3
6

که به این معناست که مثلا کاربر شماره 2، دوتا اطلاعات براش ثبت شدع، کاربر شماره یک، به عنوان مثال سه تا اطلاعات براش ثبت شده.
حالا من میخوام اینا رو توی یک دیتا گرید ویو نشون بده
به این صورت که هر کاربر یک ردیف توی دیتا گرید ویو داشته باشه
واون دیتا ها، توی سلول data اون کاربر، زیر هم نمایش داده بشه
یعنی توی همون سلول، هر data توی یک خط
که میشه به این صورت

Data
UserID

bbbbb
ddddd
eeeee
1

aaaaa
ccccc
2

fffff
3

چطوری باید این اطلاعات رو به این شکل نمایش بدم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
پیشاپیش ممنون از اساتید:قلب:

mmbguide
یک شنبه 02 دی 1397, 16:07 عصر
سلام

تا جایی که اطلاع دارم با استفاده از GridView خود ویژوال استودیو نمیشه مگر آنکه از کامپوننت های تولید شده برای این کار استفاده کنید. مثل DevExpress, ComponentOne,...

shahryars
یک شنبه 02 دی 1397, 16:31 عصر
سلام

تا جایی که اطلاع دارم با استفاده از GridView خود ویژوال استودیو نمیشه مگر آنکه از کامپوننت های تولید شده برای این کار استفاده کنید. مثل DevExpress, ComponentOne,...

ممنونم، میشه راهنمایی کنید دربارشون؟ واقعا نمیدونم چیو باید دانلود کنم و چجوری استفاده کنم

mmbguide
یک شنبه 02 دی 1397, 16:34 عصر
خب براحتی میتونید با جستجوی عبارت "دانلود برنامه DevExpress" تمام برنامه به همراه راهنمای اون و نمونه برنامه های ساخته شده و حتی کدهای آماده در اینترنت به نتیجه برسید. البته میتونید در سایت خود برنامه هم فیلم های آموزشی و Forumها رو جستجو کنید. این قابلیت در این Component وجود داره ولی خودم تا الان از این قابلیت استفاده نکردم.

shahryars
یک شنبه 02 دی 1397, 16:46 عصر
خب براحتی میتونید با جستجوی عبارت "دانلود برنامه DevExpress" تمام برنامه به همراه راهنمای اون و نمونه برنامه های ساخته شده و حتی کدهای آماده در اینترنت به نتیجه برسید. البته میتونید در سایت خود برنامه هم فیلم های آموزشی و Forumها رو جستجو کنید. این قابلیت در این Component وجود داره ولی خودم تا الان از این قابلیت استفاده نکردم.
ممنونم از پاسختون، حتما امتحانش میکنم
اگه دوستان روش دیگه ای دارن لطف میکنند بگن