PDA

View Full Version : تنظیم وب کانفیگ

na3er-faraji
چهارشنبه 10 آبان 1385, 18:42 عصر
من توی وب کانفیگ تنظیمات کاربرانم رو انجام میدم . ولی این تنظیمات واسه همه صفحات اعمال میشه . ولی من میخوام یک صفحه رو همه ببینن حتی اونایی که لاگین نکردند . چیکار باید بکنم؟

night11
چهارشنبه 10 آبان 1385, 19:04 عصر
خوب اون صفحاتی رو که نمی خوایی همه ببینن رو بزار توی یه پوشه بعد محدودشون کن و به اونایی که باید همه ببینن کاری نداشته باش

na3er-faraji
چهارشنبه 10 آبان 1385, 19:55 عصر
نه منظورم اینطور نبود دوست عزیز . منظورم اینه که وقتی همه صفحات بغل همن باید چیکار کنیم

Behrouz_Rad
چهارشنبه 10 آبان 1385, 22:36 عصر
<location path="myPage.aspx">
<system.web>
<authorization>
<allow users="*"/>
</authorization>
</system.web>
</location>

na3er-faraji
پنج شنبه 11 آبان 1385, 07:54 صبح
ممنون آقای راد . یه چیز دیگه . حالایه چیزی که البته فقط واسه دونستن خودم میپرسم و ربطی به پروژم نداره . مثلا ما 100 تا صفحه داریم که میخوایم مثلا 99 تاشو محدود کنیم و فقط یکی رو باز بزاریم . آیا باید بای هر 99 صفحه همین کار رو بکنیم . چون من وقتی نوشتم *.aspx جواب نداد و میگه این کلمه غیر مجازه؟

Behrouz_Rad
پنج شنبه 11 آبان 1385, 10:30 صبح
آره غیر مجازه!
می تونی صفحات با دسترسی های مختلف رو در پوشه های مجزا قرار بدی و برای هر پوشه یک فایل Web.Config مجزا تعریف کنی! البته ساختار فایل های Web.Config که به صورت مجزا در پوشه ها قرار میگیرن، فقط شامل قسمت Authentication هست و مثلا قسمت customErrors رو ندارن!
یک پروژه تنها یک فایل Web.Config اصلی می تونه داشته باشه که در ریشه ی سایت قرار خواهد گرفت.

موفق باشید.