PDA

View Full Version : سوال: درخواست راهنمایی برای سطح دسترسی روی پروژه

ma.andishe
چهارشنبه 12 دی 1397, 11:33 صبح
سلام دوستان عزیز
من نمیدونم سوالمو رو توی تالار درست انخاب کردم یا خیر چون تالاری با عنوان tfs یا ... ندیدم
من مدتی روی پروژه ای asp.net mvc کار میکردم و تا حدودی زیادی هم گسترش پیدا کرد که حالا مجبورم با چن برنامه نویس دیگه شیر کنم پروژه رو ولی میخوام با اعمال سطح دسترسی روی سورس پروژه اینکارو بکنم یعنی فقط روی بخشی از پروژه دسترسی داشته باشن من تصمیم گرفتم با tfs اینکارو بکنم و چند تا از مقاله های مربوط به tfs رو خوندم ولی جایی در ارتباط با اعمال سطح دسترسی رو پروژه روی سورس پروژه ندیم
امکانش هست راهنمایی بفرمایید؟

تشکر از همه دوستان عزیز

ma.andishe
پنج شنبه 13 دی 1397, 09:37 صبح
سلام دوستان عزیز
من نمیدونم سوالمو رو توی تالار درست انخاب کردم یا خیر چون تالاری با عنوان tfs یا ... ندیدم
من مدتی روی پروژه ای asp.net mvc کار میکردم و تا حدودی زیادی هم گسترش پیدا کرد که حالا مجبورم با چن برنامه نویس دیگه شیر کنم پروژه رو ولی میخوام با اعمال سطح دسترسی روی سورس پروژه اینکارو بکنم یعنی فقط روی بخشی از پروژه دسترسی داشته باشن من تصمیم گرفتم با tfs اینکارو بکنم و چند تا از مقاله های مربوط به tfs رو خوندم ولی جایی در ارتباط با اعمال سطح دسترسی رو پروژه روی سورس پروژه ندیم
امکانش هست راهنمایی بفرمایید؟

تشکر از همه دوستان عزیز

ممنون ميشم از دوستانی که میتومم راهنمایی کنن

ma.andishe
پنج شنبه 13 دی 1397, 11:06 صبح
اینو هم بگم واضح تر بشه فرض کن دو برنامه نوییس هست که یکی روی ویو کار میکنه یکی روی کنترلر میخوام اون که روی ویو کار کنه کنترلر رو ببینه ولی تغییر نتونه بده و مدل رو نبینه اصلا و اوونی که روی کنترلر کار میکنه ویو رو بینه ولی تغییر نتونه بده و مدل رو هم اصن نبینه؟

ممنون میشم راهنمای کنیددوست عزیز

raha raad
جمعه 14 دی 1397, 10:07 صبح
سلام.
بنده مدتی پیش با یکی از همکارها روی یه پروژه اشتراکی کار می کردیم و دقیقا همین مساله ای که مد نظر شما هست رو با گیت لب داشتیم.

ma.andishe
شنبه 15 دی 1397, 10:04 صبح
سلام
منظورتون اینه که با گیت لب شما این مشکل رو حل کردین؟

ma.andishe
سه شنبه 18 دی 1397, 09:26 صبح
دوستان کسی هست که tfs مسلط باشه؟
ببینید من توی tfs تو قسمت ریپوزیتوری تونستم دسترسی رو کاملا از توسعه دهنده قطع کنم. اما این شکل سطح دسترسی دادن باعث میشه وقتی توسعه دهنده منبع کد رو دانلود کنه و بخواد کد نویسی کنه نتونه نتیجه کارشو ببینه چون نمیتونه کمپایل کنه .
دوستان اگه کسی میتونه تو این قسمت منو راهنمایی کنه ممنون میشم