PDA

View Full Version : سوال: انتقال ناقص اطلاعات از فرمی به فرم دیگر

bmvgod
یک شنبه 16 دی 1397, 17:49 عصر
باسلام خدمت دوستان
در پروژم یک فرمی با نام frmSales دارم که داخلش دو ComboBoxدارم که هردو به دیتابیس وصله. تمامی کنترل هام بر روی این فرم Modifiers = Publice است.
با انتخاب هر گزینه از comboBox 1 مقدار ComboBox 2 هم تغییر میکنه و یکسری TextBox ها هم مقدار دهی میشون.
از فرم سرچم اطلاعاتو وقتی میفرستم به فرم frmSales فقط اون کنترل هایی که بصورت خودکار پر نمیشه، مقدار دهی میشه.
میخواستم بدونم راهی هست که تمامی کنترلام مقدار دهی بشه یا نه؟
یا باید روشمو عوض کنم؟ چون خودم تمایلی به ساخت فرم جدید برای ویرایش ندارم، بیشتر تمایل دارم از همون فرم به عنوان فرم ویرایش استفاده کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید که چکار باید کنم.
از کد زیر برای انتقال اطلاعات استفاده کردم:

var frFact = new frmSalesInvoices();
frFact.txtSalesDate.Text = dgvSearch.CurrentRow.Cells["SaleDate"].Value.ToString();
frFact.txtCodFactor.Text = dgvSearch.CurrentRow.Cells["FactorNo"].Value.ToString();
frFact.txtNumber.Text = dgvSearch.CurrentRow.Cells["Number"].Value.ToString();
frFact.txtSaleCodCommodity.Text = dgvSearch.CurrentRow.Cells["CommodCodFact"].Value.ToString();
frFact.cmbCommodityName.Text = dgvSearch.CurrentRow.Cells["CommodName"].Value.ToString();
frFact.txtNameCO.Text = dgvSearch.CurrentRow.Cells["CompanyName"].Value.ToString();

frFact.ShowDialog();

var db = new LinqToTrazoDataContext();
dgvSearch.DataSource = db.FactorSaleTables;

Shadow_net
یک شنبه 16 دی 1397, 17:55 عصر
سلام. بهتره از کلاس برای اینکار استفاده کنید و توسط constructor اطلاعات رو در فرم بعدی دریافت و آبجکت هارو مقداردهی کنید

bmvgod
یک شنبه 16 دی 1397, 21:18 عصر
سلام. بهتره از کلاس برای اینکار استفاده کنید و توسط constructor اطلاعات رو در فرم بعدی دریافت و آبجکت هارو مقداردهی کنید

ممنون از راهنماییتون.
با توجه به اینکه یکسری از کنترل هام در فرم اصلی داره بصورت خودکار پر میشه، با این شیوه اون کنترل با مقدارهای ارسالی پر میشه؟

Shadow_net
دوشنبه 17 دی 1397, 18:13 عصر
ممنون از راهنماییتون.
با توجه به اینکه یکسری از کنترل هام در فرم اصلی داره بصورت خودکار پر میشه، با این شیوه اون کنترل با مقدارهای ارسالی پر میشه؟
بله
هر کدوم رو نیاز دارید بفرستید