PDA

View Full Version : مشکل در خطای Strong name validation failed

NasimBamdad
جمعه 21 دی 1397, 21:07 عصر
سلام و وقت بخیر

امروز ورژن چدید stimulreports یعنی 2019 رو دانلود کردم و نصب ، اما هرکاری میکنم نمی تونم از پروژه اجرا بگیرم.

پیغام خاطا میده . از GAC و sn.exe هم هرکاری میشد کردم و نشد که نشد . هر بار ویندوز عوض می کنم این مشکل دارم.

Could not load file or assembly or one of its depenecies. , Strong name validation failed

مشکل از کجاست ؟

ژیار رحیمی
شنبه 22 دی 1397, 22:31 عصر
سلام وقت شما هم بخیر
مشکل از assambly رفرنس های stimul که در فایل app.config اضافه شده هست این رفرنس ها مربوط به نسخه قدیمتر stimul که قبلا اضافه شده و الان شما ورژن جدید رو نصب کردی و این رفرنس ها update نشدن و الان همخوانی با ورژن جدید رو ندارد.بهتره تمام رفرنس هایی که مربوط به stimul هست رو در app.config حذف کنی. وبرای افزودن رفرنس های جدید کافیه از Toolbox کنترل های مربوط رو به stimul رو مجدد به داخل یک form درگ کنی تا اتومات رفرنس های به app.config اضافه شود و مجدد پروژه رو کامپایل کن

NasimBamdad
شنبه 22 دی 1397, 22:42 عصر
سلام وقت شما هم بخیر
مشکل از assambly رفرنس های stimul که در فایل app.config اضافه شده هست این رفرنس ها مربوط به نسخه قدیمتر stimul که قبلا اضافه شده و الان شما ورژن جدید رو نصب کردی و این رفرنس ها update نشدن و الان همخوانی با ورژن جدید رو ندارد.بهتره تمام رفرنس هایی که مربوط به stimul هست رو در app.config حذف کنی. وبرای افزودن رفرنس های جدید کافیه از Toolbox کنترل های مربوط رو به stimul رو مجدد به داخل یک form درگ کنی تا اتومات رفرنس های به app.config اضافه شود و مجدد پروژه رو کامپایل کن

ممنون جناب رحیمی

اصلا هیچ اسمی از استیمول در app.config نیامده. و چه به صورت اتوماتیک و چه به وصورت دستی اجازه نمیده که در toolbox اضافه اش کنم، چه برسه به اینکه از اونجا ادد کنم روی فرم .

اینم محتویات فایل app.config

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
<configSections>
<sectionGroup name="applicationSettings" type="System.Configuration.ApplicationSettingsGroup, System">
<section name="DevExpress.LookAndFeel.Design.AppSettings" type="System.Configuration.ClientSettingsSection" requirePermission="false" />
</sectionGroup>
</configSections>
<applicationSettings>
<DevExpress.LookAndFeel.Design.AppSettings>
<setting name="DefaultAppSkin" serializeAs="String">
<value>Skin/The Bezier</value>
</setting>
<setting name="DefaultPalette" serializeAs="String">
<value>Gloom Gloom</value>
</setting>
<setting name="TouchUI" serializeAs="String">
<value></value>
</setting>
<setting name="TouchScaleFactor" serializeAs="String">
<value></value>
</setting>
<setting name="DirectX" serializeAs="String">
<value></value>
</setting>
<setting name="RegisterUserSkins" serializeAs="String">
<value>True</value>
</setting>
<setting name="FontBehavior" serializeAs="String">
<value></value>
</setting>
<setting name="DefaultAppFont" serializeAs="String">
<value></value>
</setting>
<setting name="DPIAwarenessMode" serializeAs="String">
<value></value>
</setting>
</DevExpress.LookAndFeel.Design.AppSettings>
</applicationSettings>
<connectionStrings />
<runtime>
<bypassTrustedAppStrongNames enabled="false" />
<NetFx40_LegacySecurityPolicy enabled="true" />
<assemblyBinding xmlns="urn:schemas-microsoft-com:asm.v1">
<dependentAssembly>
<assemblyIdentity name="System.Windows.Forms" publicKeyToken="b77a5c561934e089" culture="neutral" />
<bindingRedirect oldVersion="0.0.0.0-4.0.0.0" newVersion="4.0.0.0" />
</dependentAssembly>
<dependentAssembly>
<assemblyIdentity name="System" publicKeyToken="b77a5c561934e089" culture="neutral" />
</dependentAssembly>
<dependentAssembly>
<assemblyIdentity name="System.Drawing" publicKeyToken="b03f5f7f11d50a3a" culture="neutral" />
</dependentAssembly>
<dependentAssembly>
<assemblyIdentity name="System.Core" publicKeyToken="b77a5c561934e089" culture="neutral" />
</dependentAssembly>
<dependentAssembly>
<assemblyIdentity name="System.Design" publicKeyToken="b03f5f7f11d50a3a" culture="neutral" />
</dependentAssembly>
<dependentAssembly>
<assemblyIdentity name="System.Xml" publicKeyToken="b77a5c561934e089" culture="neutral" />
</dependentAssembly>
<dependentAssembly>
<assemblyIdentity name="System.Data" publicKeyToken="b77a5c561934e089" culture="neutral" />
</dependentAssembly>
<dependentAssembly>
<assemblyIdentity name="System.Drawing.Design" publicKeyToken="b03f5f7f11d50a3a" culture="neutral" />
</dependentAssembly>
<dependentAssembly>
<assemblyIdentity name="System.Web" publicKeyToken="b03f5f7f11d50a3a" culture="neutral" />
</dependentAssembly>
<dependentAssembly>
<assemblyIdentity name="System.Management" publicKeyToken="b03f5f7f11d50a3a" culture="neutral" />
</dependentAssembly>
</assemblyBinding>
</runtime>
</configuration>

ژیار رحیمی
یک شنبه 23 دی 1397, 00:41 صبح
خب احتمالا داخل فایل licenses.licx در پوشه properties پروژه اضافه شده و یا در فایل اصلی پروژه که با پسوند .csproj (با notepad باز کن) این ها هم بررسی کن.اگر در این فایل هم رفرنس های مربوط به stimul نبود در اینصورت باید مشکل از register نشدن کامپوننت های stimul تو محیط ویندوز باشه

NasimBamdad
یک شنبه 23 دی 1397, 23:51 عصر
خب احتمالا داخل فایل licenses.licx در پوشه properties پروژه اضافه شده و یا در فایل اصلی پروژه که با پسوند .csproj (با notepad باز کن) این ها هم بررسی کن.اگر در این فایل هم رفرنس های مربوط به stimul نبود در اینصورت باید مشکل از register نشدن کامپوننت های stimul تو محیط ویندوز باشه

مراحل گفته شده رو پیگیری کردم . مشکل از register نشدن هستند . چه باید کرد جناب رحیمی عزیز.

چه طوری باید رجیستر کرد ؟

NasimBamdad
دوشنبه 24 دی 1397, 00:08 صبح
از این دستور هم در cmd برای رجیستر کردن فایل ها استفاده کردم

for %1 in (*.dll) do regsvr32 /s %1

و موفقیت آمیز بود برای رجیستر کردن ،، اما بازم نشد و همون اررور میده !

NasimBamdad
دوشنبه 24 دی 1397, 01:15 صبح
جالب اینجاست که وقتی خود Stimul نصب میکنم مشکلی نیست و کار میکنه

ولی وقتی فایل های کرک رو جایگزین میکنم این مشکل پیش میاد

danialafshari
دوشنبه 24 دی 1397, 17:50 عصر
با سلام
من همیشه از نسخه Stimulsoft.Reports.Ultimate.2012.1.Build.2012.05.0 4 استفاده میکنم و مشکلی پیش نیومده
وقتی شما ک*ر*ک رو جایگزین میکنید باید حتماً ویژوال استودیو بسته باشه و اگر بعد از کرک پشت گزارش Demo نوشته بود باید از Toolbox همه dll ها رو پاک کنید و دوباره add کنید
موفق باشید

NasimBamdad
دوشنبه 24 دی 1397, 19:24 عصر
با سلام
من همیشه از نسخه Stimulsoft.Reports.Ultimate.2012.1.Build.2012.05.0 4 استفاده میکنم و مشکلی پیش نیومده
وقتی شما ک*ر*ک رو جایگزین میکنید باید حتماً ویژوال استودیو بسته باشه و اگر بعد از کرک پشت گزارش Demo نوشته بود باید از Toolbox همه dll ها رو پاک کنید و دوباره add کنید
موفق باشید

به هیچ وجهی اجازه نمیده به toolbox اضافه بشه

ژیار رحیمی
چهارشنبه 26 دی 1397, 19:42 عصر
اگر دستورات مربوط به رجیستر کردن dll ها رو در command prompt در مدadministrator اجرا کردی و رجیستر نشدن بهتره لینک دانلود نسخه ایی که شما دانلود کردی را بفرستید تا تست کنیم

NasimBamdad
چهارشنبه 26 دی 1397, 23:36 عصر
جالبش اینه که برای بقیه پروژه هام نسخه درست کار میکنه و فقط برای یک پروژه ام مشکل داره که دست آخر نسخه Retail 2015 برا اون استفاده کردم . اما بقیه درست کار می کنند

لینک ها فرستاده شد

ژیار رحیمی
پنج شنبه 27 دی 1397, 04:24 صبح
سلام کامپوننت های Net. استیمول تست کردم مشکلی نداره.خب با این اوصاف اگر در پروژه های دیگر کار میکنه مشکل از رجیستر کردن نیست باید داخل همون پروژه به دنبال مشکل بگردی.نسخه Net. پروژه رو بالای 4 ست کن ببین مشکل حل میشه

danialafshari
پنج شنبه 27 دی 1397, 11:02 صبح
جالبش اینه که برای بقیه پروژه هام نسخه درست کار میکنه و فقط برای یک پروژه ام مشکل داره که دست آخر نسخه Retail 2015 برا اون استفاده کردم . اما بقیه درست کار می کنند

لینک ها فرستاده شد

احتمالاٌ به دلیل این هست که توی این پروژه فایل های dll رو CopyLocal = true نکردید و برنامه وابسته به استیمول نصب شده روی سیستم بود و الان که نصب نیست یا کرکش مشکل داره یا ممکنه حتی نسخه هاشون فرق میکنه این مشکل بوجود اومده
بهتره یک نسخه صحیح نصب کنید سپس dll هاش رو از Refrences پاک کنید و با نسخه ی جدید جایگزین کنید

NasimBamdad
پنج شنبه 27 دی 1397, 19:52 عصر
چرا true بوده ، اصلا نفهمیدم داستان چیه

الان stimulreport 2018.3.3 که مشکل داشت ، برای بقیه پروژه هام درست کار می کنه و موردی نیست . اما برای این پروژه نه ، دیگه مجبور شدم نسخه 2015 retail نصب کنم که کرک شده بود و داره کار می کنه .

اما بقیه با 2018 دارن کار می کنن