PDA

View Full Version : ساختار سیستم خرید و فروش ارز

a788778
یک شنبه 23 دی 1397, 18:55 عصر
سلام دوستان
بنده دارم روی یه سیستم خدمات ارزی کار میکنم و حالا هم قصد دارم خرید و فروش ارز رو اضافه کنم
نمونه های مشابهی دیدم که بصورت اتوماتیک خرید و فروش رو انجام میدن
از طریق api این انتقال صورت میگیره؟ (برای لاراول کتابخونه ای وجود داره یا مستقیم ازطریق api خود سرویس ها باید استفاده کرد)
و یه مورد دیگه اینکه توی بعضی سایت ها دیدم که نوشتن فروش نیمه اتوماتیک ! این مورد چجوریاست؟؟
لطف میکنید توضیح کاملی در این مورد بدید
مچکرم

plague
دوشنبه 24 دی 1397, 11:33 صبح
همه ارز ها api مخصوص به خودشون رو دارن که میتونی تو سایتشون بری داکیومنتشون رو ببینی و کد بنویسی هرچند معمولا نمونه کد هم دارن

نیمه اتومات معمولا به این میگن که شما خرید که میکنی صاحب ارز باید بیاد دستی تایید کنه خرید رو تا پول بیاد تو حسابت

a788778
دوشنبه 24 دی 1397, 12:08 عصر
همه ارز ها api مخصوص به خودشون رو دارن که میتونی تو سایتشون بری داکیومنتشون رو ببینی و کد بنویسی هرچند معمولا نمونه کد هم دارن

نیمه اتومات معمولا به این میگن که شما خرید که میکنی صاحب ارز باید بیاد دستی تایید کنه خرید رو تا پول بیاد تو حسابت
برای ارز های دیجیتال بخوام اینکارو انجام بدم , میشه از api کیف پول ها مثل bitgo یا block.io و یا .... استفاده کنم ؟؟
یا برای این مورد روش دیگه ای وجود داره؟

plague
سه شنبه 25 دی 1397, 14:02 عصر
منظور من ارز های متمرکز بود مثل پرفکت مانی و ..... برای اینا باید بری سایت خودشون رو بخونی
برای ارز های غیر متمرکز مثل بیت کوین بله شما باید بری api سایت هایی رو بخونی که والتش رو ارائه میدن و اینجوری نیست که فقط یک سایت مشخص ارائه بده