PDA

View Full Version : مبتدی: معرفی راه حلی برای جابجایی

رامین مرادی
چهارشنبه 26 دی 1397, 22:01 عصر
سلام دوستان وقت بخیر
نمیدونم عنوان خوبی گذاشتم یا نه.
من تازه شروع کردم کد نویسی با پی اچ پی رو یاد بگیرم. خیلی خوبه خودمم خوشم میاد و هرچی جلوتر میرم بیشتر علاقه مند میشم.
من یه مشکل اساسی دارم اونم اینه که.من پروژه ها رو فقط میتونم تو یه سیستم کار کنم. چون لپ تاپ ندارم وقتی سر کارم مثلا نمیتونم رو اونیکی پروژه م کار کنم.جابجایی کدها هم دردسرای خودشو داره.
راه حلی نیست که من کدهام رو بزارم جایی و با ادیتور ها بهش وصل بشم و آنلاین ویراششم کنم و اجرا هم بگیرم؟

ممنون میشم من مبتدی رو کمک کنید.:لبخندساده:

charcharkh
پنج شنبه 27 دی 1397, 11:10 صبح
سلام فکر میکنم git بهت کمک کنه یه سرچ بزن

peymang
پنج شنبه 27 دی 1397, 23:28 عصر
نمی دونم سیستم عاملتون چیه ولی اگه ویندوز استفاده می کنید بعد از نصب laragon یا محیط های توسعه دیگه می تونید پوشه ی اونو کپی کنید روی فلش و روی یه کامپیوتر دیگه استفاده کنید( اگه روی کامپیوتر مورد نظر کتابخانه های سی نصب باشه)

رامین مرادی
جمعه 28 دی 1397, 19:59 عصر
نمی دونم سیستم عاملتون چیه ولی اگه ویندوز استفاده می کنید بعد از نصب laragon یا محیط های توسعه دیگه می تونید پوشه ی اونو کپی کنید روی فلش و روی یه کامپیوتر دیگه استفاده کنید( اگه روی کامپیوتر مورد نظر کتابخانه های سی نصب باشه)

خب مسئله همین کپی هست دیگه.میخوام سینک بشه مثلا با ftp .وگرنه فعلا دارم همین مدلی کپی میکنم.

plague
شنبه 29 دی 1397, 13:11 عصر
همونجوری که دوستمون گفت اگه به اینترنت دسترسی داری از git استفاده کن همینکاری که میخای رو میکنه