PDA

View Full Version : یک اشکال در vb (فوری فوری فوری)

علیا
دوشنبه 20 بهمن 1382, 17:50 عصر
تاریخ: 15 بهمن 1382 - 18:08 عنوان: من یک مشکل در textbox های فارسی و لاتین نویسی دارم

--------------------------------------------------------------------------------

من یک تکس باکس دارم و آن را Aligment Right و Right to left Ture مینمایم برای اینکه بتوانم در آن گزینه های فارسی و لاتین را تایپ نمایم و آنها را در یک فیلد از بانکهای اطلاعاتی acsses ذخیره مینمایم اما متاسفانه وقتی میخواهیم گزارش سازی نمایم مجبور هستم از نرم افزارهای Active Report یا Crystal Report استفاده نمایم که وقتی آن فیلد را انتخاب مینمایم پروپرتی Right to left را دران کنترل به من نمی دهد و بنابراین متن من کاملا بهم میخورد و متاسفانه نمی دانم چه کنم لطفا مرا راهنمایی نمایید
و یا اینکه یک نرم افزار گزارش ساز از بانکهای اطلاعاتی اکسس به من معرفی نمایید که هر دو پروپرتی را اجازه دهد یا اینکه یک کنترلی که بتوان هم در نرم افزارهای فوق و هم در فرمهای ویژوال بیسک استفاده نمود را معرفی نمایید با تشکر فراوان محمد حسین علیا

بابک زواری
دوشنبه 20 بهمن 1382, 18:33 عصر
شما یک تکس یاکس دارید اینکه جهت آن از سمت راست باشد یا چپ هیچ تاثیری در ذخیره سازی در بانک شما ندارد اما در مورد نرم افزارهای گزارش گیری قبل از اینکه جواب شما بدهم ( با اینکه مطمن بودم )‌ با این حال دوباره برنامه active report pro 2 را امتحان کردم و دیدم مشخه راست به چپ در این نرم افزار وجود دارد و شما میتوانید به راحتی آن را تنظیم کنید.
در برنامه crystal report هم همینطور شما بایست گزینه راست به چپ را تنظیم کنید .
این خصوصیات راست به چپ حتما وجود دارد بگردید پیدا میکند.

علیا
پنج شنبه 23 بهمن 1382, 23:31 عصر
کاربرجدید با سلام اول بگوئید که نرم افزار active report pro 2 را ازکجا پیدانمایم بعدا در نرم افزار ورشن قبلی فوق که یک آن را من دارم متاسفانه فقط گزینه aligment را دارد گزینه right to left را ندارد با تشکر

علیا
پنج شنبه 23 بهمن 1382, 23:43 عصر
با تشکر از کاربرجدید کد نویس

از اینکه به سوال من توجه کردید متشکرم
من در این تکست باکس هم فارسی و هم لاتین را با هم تایپ میکنم همانند سءوال خودم در اولین قسمت ولی هم نیاز به پروپرتی right to left و هم نیاز به پروپرتی align right دارم تا اینکه دقیقا مثل همین متن بتوانم ان را داشته و چاپ نمایم مثال

1- ارتباط بامشتریان ax100 از طریق internet از تاریخ 22/12/81

ولی وقتی چنین مطلبی را در تکست باکسهای معمولی تایپ مینمایم همانند همین نمایش داده میشود ولی وقتی ان را در بانک اطلاعاتی ذخیره و توسط نرم افزارهای active report یا crystall report فیلد ان را در قسمت detail قرارمیدهم به شکل زیر گزارش میدهد

از تاریخ 81/12/22 internet از طریق ax100 ارتباط بامشتریان -1

چو ن پروپرتی right to left را ندارد متاسفانه

ali2914
سه شنبه 25 فروردین 1383, 08:38 صبح
سلام.لطفا به من بگید crystal report رو از کجا Download کنم؟
ali2914@yahoo.com :heart:

M-Gheibi
سه شنبه 25 فروردین 1383, 17:34 عصر
ali2914@yahoo.com
از مغازه سی دی فروشی : پاکچین، تکنو 2000، پارادایس و ...

ساران سافت
سه شنبه 25 فروردین 1383, 18:44 عصر
:lol: :lol:

کم حوصله
پنج شنبه 27 فروردین 1383, 01:37 صبح
ali2914@yahoo.com
از مغازه سی دی فروشی : پاکچین، تکنو 2000، پارادایس و ...

بابا تبلیغات !!!!! :twisted: :twisted: :wink: