PDA

View Full Version : به هم ریختگی تراز فونت در فرم ها

jalalniknam
جمعه 12 آبان 1385, 00:07 صبح
با سلام
همه برنامه هایی که با اکسس کار کردم .. وقتی که الان ویندوزم رو عوض کردم .. با وجودی که همون ویندوز قبلی (xp..sp2)رو نصب کردم با همون فونتها .. و با همون افیس 2000 ... حالا کل لیبل ها و تکس ها در فرمهای برنامه.... تراز چین قبلی رو از نظر اینکه قبلا" در وسط لیبل یا تکس قرار داشتند از دست دادن و همه به هم ریخته و اومدن سمت چپ لیبل جوری که فقط نصف نوشته ها پیداست ..
یه بار دیگه هم این مشکل پیش اومد .. اما باور کنین از بس ویندوز و افیس نصب کردم و حذف کردم آخرش نفهمیدم چطوری درست شد..... ضمنا" آفیس 2003 که نصب میکنم این مشکل رو ندارم
اگه لطف کنین راهنمایی کنین ممنون میشم

mohsenna30ri
شنبه 13 آبان 1385, 08:13 صبح
اگر ورژن آفیس های شما با هم فرق می کند این احتمال وجود دارد یکی دیگه این که اگر بعضی از فونتهای استفاده شده در سیستم موجود نباشد و شناخته نشوند بصورت درست نشان داده نمی شوند

jalalniknam
شنبه 13 آبان 1385, 20:36 عصر
سلام و ممنون که جواب دادین
ببینید من همه ی کارایی که انجام دادم با همون ورژن آفیس 2000 هست که قبلا" هم نصب میکردم.. مشکل فونت ندارم آخه همون فونت ها رو نصب میکنم ....... مشکل اینه که نحوه ی قرار گرفتن متن و نوشته ی من در یه لیبل یا تکس باکس که قبلا" وسط چین تراز شده بود الان همه چپ چین نشون داده میشن .. طوری که اصلا" نصف نوشته ها پیدا نیستن ..
ولی وقتی آفیس 2003 نصب میکنم این مشکل رو ندارم
اما همین برنامه های قبلی که با افیس 2000 بودند و قبلا" درست هم نشون داده میشدند حالا مشکل دارند.