PDA

View Full Version : مشکل در ناقص Publish کردن Asp Core Razor Pages

davidrobert
دوشنبه 15 بهمن 1397, 11:21 صبح
سلام و خسته نباشید دوستان کسی میدونه من چه کاری انجامبدم وقتی Publish انجام میدم برای IIS به صورت کامل Publish انجام بشه و آنگولار رو هم IIS بشناسه بنده آنگولار رو اضافه کردم ولی متسافانه آنگولار روی IIS ویندوز کار نمیکنه ولی وقتی توسط ویژوال اجرا میگیرم کار میکنه ولی توسط IIS ویندوز نه.
اجرا توسط ویژوال که آنگولار شناخته و ضرب انجام داده.
149738
جرا توسط Localhost ویندوز که آنگولار رو نشناخته
149739

anubis_ir
دوشنبه 15 بهمن 1397, 12:43 عصر
قبلا هم به شما گفته بودم، توجهي نكردي: «دكمه F12 رو فشار بده. تمام خطوط قرمز رنگ اون رو براي خطايابي دنبال كن در تمام برگه‌هاي آن». اصل قضيه همينجاست. كسي از راه دور نمي‌تونه خطاهاي developer tools مرورگر شما رو بررسي كنه، مگر اينكه ارسالشون كني. خطايي رو هم كه پيدا كردي، در گوگل سرچ كن. مطمئن باش براش پاسخ هست (چون اين خطاها عمومي هستند). خلاصه وقتي داري با SPA كار مي‌كني، بايد مدام developer tools مرورگرت بازه باشه تا خطاها رو بتوني ببيني.

davidrobert
دوشنبه 15 بهمن 1397, 13:15 عصر
قبلا هم به شما گفته بودم، توجهي نكردي: «دكمه F12 رو فشار بده. تمام خطوط قرمز رنگ اون رو براي خطايابي دنبال كن در تمام برگه‌هاي آن». اصل قضيه همينجاست. كسي از راه دور نمي‌تونه خطاهاي developer tools مرورگر شما رو بررسي كنه، مگر اينكه ارسالشون كني. خطايي رو هم كه پيدا كردي، در گوگل سرچ كن. مطمئن باش براش پاسخ هست (چون اين خطاها عمومي هستند). خلاصه وقتي داري با SPA كار مي‌كني، بايد مدام developer tools مرورگرت بازه باشه تا خطاها رو بتوني ببيني.

درست شد دست گلت درد نکنه الان اسکریپتم تو قسمت دوم قرار دادم درست شد باید دو بار صداش میزدم.

<environment include="Development">
<script src="~/lib/Angular/angular.min.js"></script>
<script src="~/Angular/App/App.js"></script>
<script src="~/lib/jquery/dist/jquery.js"></script>
<script src="~/lib/bootstrap/dist/js/bootstrap.bundle.js"></script>
</environment>
<environment exclude="Development">
<script src="~/lib/Angular/angular.min.js"></script>
<script src="~/Angular/App/App.js"></script>
<script src="https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/jquery/3.3.1/jquery.min.js"
asp-fallback-src="~/lib/jquery/dist/jquery.min.js"
asp-fallback-test="window.jQuery"
crossorigin="anonymous"
integrity="sha256-FgpCb/KJQlLNfOu91ta32o/NMZxltwRo8QtmkMRdAu8=">
</script>
<script src="https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/twitter-bootstrap/4.1.3/js/bootstrap.bundle.min.js"
asp-fallback-src="~/lib/bootstrap/dist/js/bootstrap.bundle.min.js"
asp-fallback-test="window.jQuery && window.jQuery.fn && window.jQuery.fn.modal"
crossorigin="anonymous"
integrity="sha256-E/V4cWE4qvAeO5MOhjtGtqDzPndRO1LBk8lJ/PR7CA4=">
</script>
</environment>
<script src="~/js/site.js" asp-append-version="true"></script>