PDA

View Full Version : سوال: ساخت کوئری با استفاده از چند فیلد

seyedh
یک شنبه 05 اسفند 1397, 16:09 عصر
سلام
من یه جدول دارم برا برنامه هام . شامل کد برنامه - نام برنامه - کد زمانی - سال - حوزه - رده تخصصی - مجری - سهمیه - حجم است.
حالا من اطلاعات رو کامل وارد میکنم.
میخوام بر حسب 4 فیلد ( کدزمانی - سال - حوزه - رده تخصصی ) میخوام باقی اطلاعات نمایش داده بشه.
فرقی نمیکنه تو فرم باشه یا کوئری

مثلا من وارد میکنم سال97 - دوره زمانی بهار - حوزه فرهنگی - رده نیروی انسانی
با کلیک بر روی یک گزینه اطلاعات جدول اولیه رو طوری نشون بده که هر 4 خصلت رو داشته باشه.

ممنون میشم کمک کنید.

نوشیروانی
یک شنبه 05 اسفند 1397, 18:34 عصر
سلام
من یه جدول دارم برا برنامه هام . شامل کد برنامه - نام برنامه - کد زمانی - سال - حوزه - رده تخصصی - مجری - سهمیه - حجم است.
حالا من اطلاعات رو کامل وارد میکنم.
میخوام بر حسب 4 فیلد ( کدزمانی - سال - حوزه - رده تخصصی ) میخوام باقی اطلاعات نمایش داده بشه.
فرقی نمیکنه تو فرم باشه یا کوئری

مثلا من وارد میکنم سال97 - دوره زمانی بهار - حوزه فرهنگی - رده نیروی انسانی
با کلیک بر روی یک گزینه اطلاعات جدول اولیه رو طوری نشون بده که هر 4 خصلت رو داشته باشه.

ممنون میشم کمک کنید.

سلام
نمونه تون اگه میذاشتین خیلی بهتربود.
اما شما می تونید بایک کوئری آیتم های خودتون با شرط دلخواه ایجاد کنید؟؟؟

seyedh
دوشنبه 06 اسفند 1397, 02:55 صبح
سلام فایل جدول رو قرار دادم.

حالا با استفاده از این جدول میخوام یک فرم بسازم که اول فقط اون فیلد هایی از جدول رو نشون بده که (زمانبندی=سه ماه اول - سال= 1397 - حوزه=319 - رده تخصصی=نیروی انسانی) باشه
اگه امکانش هست کمک کنید.

نوشیروانی
دوشنبه 06 اسفند 1397, 16:26 عصر
سلام فایل جدول رو قرار دادم.

حالا با استفاده از این جدول میخوام یک فرم بسازم که اول فقط اون فیلد هایی از جدول رو نشون بده که (زمانبندی=سه ماه اول - سال= 1397 - حوزه=319 - رده تخصصی=نیروی انسانی) باشه
اگه امکانش هست کمک کنید.
سلام
شما می تونیدبا ایجاد کوئری و وارد کردن مقادیری چون سال و کد حوزه اطلاعات خودتونو استخراخ کنید . ؟نمونه را ببنید