PDA

View Full Version : سوال: ریستور کردن ویژوال استودیو به یک ساعت قبل

booysusa
پنج شنبه 09 اسفند 1397, 11:34 صبح
با درود

دوستان در ویژوال استودیو داشتم برنامه ام رو پیش می بردم که یه هو با یه خطا مواجه شدم و صفحه سفید شد

چه کنم؟
راهی هست برنامم در ویژوال استودیو رو رستور کنم به یک ساعت قبل؟
خیلی واجب هست

جالبه کدهای پشت برنامم هست ولی ظاهر برنامم نیست

Mahmoud Zaad
پنج شنبه 09 اسفند 1397, 12:21 عصر
سلام
اول یه کپی از کل پروژه بگیرید و یه جایی ذخیره کنید.
معمولا این مشکل با بستن و باز کردن فرم مورد نظر حل میشه. یکبار فرم رو ببنید و مجددا باز کنید.
فایل designer هر فرم رو نگاه کنید ببنید اسم و مشخصات کنترل هایی که ساختید اونجا هستن یا نه. (در Solution Explorer، روی علامت + در کنار هر فرم کلیک کنید و فایلی که آخرش Designer.cs هست رو باز کنید و بررسی کنید.)

booysusa
پنج شنبه 09 اسفند 1397, 12:53 عصر
سلام
اول یه کپی از کل پروژه بگیرید و یه جایی ذخیره کنید.
معمولا این مشکل با بستن و باز کردن فرم مورد نظر حل میشه. یکبار فرم رو ببنید و مجددا باز کنید.
فایل designer هر فرم رو نگاه کنید ببنید اسم و مشخصات کنترل هایی که ساختید اونجا هستن یا نه. (در Solution Explorer، روی علامت + در کنار هر فرم کلیک کنید و فایلی که آخرش Designer.cs هست رو باز کنید و بررسی کنید.)

(بستن و باز کردن) اینکارو کردم، درست نشد
بله توی frmMain.Designer.cs همه مشخصات هست ولی رو صفحه هیچی نیست، من باید چیکار کنم بنظرتون؟ تو انجمن یه جایی خوندم مدیر نوشته بود اگر frmMain رو پاک کنید و دوباره یکی بسازید درست میشه، فکر میکنم من درست متو.جه منظور ایشون نشدم

Mahmoud Zaad
پنج شنبه 09 اسفند 1397, 13:27 عصر
مشکل من تا الان به روشی که گفتم حل شده ولی یه مورد هم بوده که مجبور شدم فرم رو حذف کنم و دوباره ساختم. اگه تعداد فرمهاتون کمه همین کار رو بکنید. می تونید کلا یه پروژه جدید ایجاد کنید و فرم های هم نام رو ایجاد کنید و کدهای پروژه قبلی رو توی هر فایل کپی کنید.
یه راه دیگه هست که ساده تره ولی نمیدونم جواب بده، اول برای یه فرم امتحان کنید اگه جواب داد برای بقیه هم همینکارو انجام بدید. اول یه پروژه جدید درست کنید و در Solution Explorer روی اسم پروژه کلیک کنید بعد Add رو بزنید و بعد Existing Item... بعد هر 3 تا فایل که مربوط به هر فرم هست رو اضافه کنید.