PDA

View Full Version : سوال: مشکل با دیتابیس آنلاین

amir-aa
یک شنبه 11 فروردین 1398, 10:03 صبح
سلام من روی لوکال دارم یک پروژه کار میکنم اما دیتابیسش روی هاسته. با SQL server بهش وصل میشم اما وقتی پروژه رو توی visual studio اجرا میکنم میزنه
The network path was not foundهمه چیز بظاهر درسته حتی Test Connection هم میزنم توی vs مشکلی نیست و اطلاعات دریافت میکنه اما نمیدونم چرا run میکنم این جور میشه لطفا راهنمایی کنید

رامین مرادی
یک شنبه 11 فروردین 1398, 13:05 عصر
سلام من روی لوکال دارم یک پروژه کار میکنم اما دیتابیسش روی هاسته. با SQL server بهش وصل میشم اما وقتی پروژه رو توی visual studio اجرا میکنم میزنه
The network path was not found

همه چیز بظاهر درسته حتی Test Connection هم میزنم توی vs مشکلی نیست و اطلاعات دریافت میکنه اما نمیدونم چرا run میکنم این جور میشه لطفا راهنمایی کنید
دستور اتصالتون رو بزارید. فایروال رو هم چک کنید.

amir-aa
یک شنبه 11 فروردین 1398, 14:39 عصر
connectionString="Data Source=rexon.ir;Initial Catalog=rdb;User ID=rexon_sa;Password=0211026

از این جهت مشکلی نداره قطعا چون Sql server متصل میشه و روی test connection هم میزنیم موفقیت آمیز وصل میشه ولی فقط وقتی روی لوکال run میکنیم این ارور رو میگیریم روی خود هاست هم کار میکنه بدون مشکل

amir-aa
سه شنبه 20 فروردین 1398, 21:35 عصر
در اقدام عجیبی خودش درست شد . حدس میزنم به SQL Server ربط داشت، انگار از وقتی Save password رو توی sql server managementزدم درست شده ولی نمیدونم دقیق:متفکر: