PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل در کوئری append

datmas
دوشنبه 19 فروردین 1398, 19:52 عصر
سلام.از داخل همین سایت نمونه کوئری append و delete رو دانلود کردم و خودم یه نمونه مشابه همون ساختم همه مراحل درسته بجز فرمی که ساختم کلیک میکنم این ارور میده: object required .
کسی میدونه مشکلش چیه؟ در فایل زیر تست ۱ از سایته و تست ۲ نمونه من هست

datmas
سه شنبه 20 فروردین 1398, 23:05 عصر
دوستان خواهش میکنم کسی بلده راهنماییم کنه :ناراحت:

ariayekta
چهارشنبه 21 فروردین 1398, 20:14 عصر
سلام
چرا بجای کویری از کد استفاده نمیکنید خیلی رحتتره و برنامت هم الکی شلوغ نمیشه مثل یکی از این دو کد

کد 1
strSQL = "INSERT INTO Table1 (nam,neshan,sen) VALUES(text2,text4,text6)"

DoCmd.SetWarnings False
DoCmd.RunSQL strSQL
DoCmd.SetWarnings True

کد 2
Dim dbs As DAO.Database
Dim rst As DAO.Recordset

Set dbs = CurrentDb
Set rst = dbs.OpenRecordset("Table1")

rst.AddNew
rst!nam = Me.Text2
rst!neshan = Me.Text4
rst!sen = Me.Text6

rst.Update

datmas
شنبه 24 فروردین 1398, 18:18 عصر
سلام.اولا ممنون بابت جوابی که دادید. بعد من کد رو وارد کردم ولی جوابی نگرفتم .منظور شما اینه کوئری ایجاد نکتیم اما تو کد شما اشاره ای به دستور اضافه به جدول 2 و حذف از جدول 1 نشده.ممنون میشم روی فایل اجراش کنید.

ariayekta
شنبه 24 فروردین 1398, 18:43 عصر
سلام
بله نیاز به کوئری نیست
با این کد اضافه میشه به جدول یک
برای حذف هم کدش شبیه همینه

شما اول یه پرونده تو جدول 1 دارید بعد میخواید وقتی تو فرمتون اون رو انتخاب کردید از این فرم که به جدول 1 وصله حذف و به جدول 2 اضاف بشه ؟

datmas
شنبه 24 فروردین 1398, 19:29 عصر
درسته از جدول ۱ حذف و به جدول۲ اضافه بشه.کوئری برای این ساختم که شرط مون رو اجرا کنه (فقط فیلد سن جایی که برابر دیتا باشه).
ولی با کدی که دادید نتونستم بدست بیارم.خواهش میکنم اگه زحمتتون نیست بیشتر راهنمایی کنید یا فایلمو اصلاح کنید.

datmas
شنبه 24 فروردین 1398, 19:35 عصر
درسته از جدول ۱ حذف و به جدول۲ اضافه بشه.کوئری برای این ساختم که شرط مون رو اجرا کنه (فقط فیلد سن جایی که برابر دیتا باشه).
ولی با کدی که دادید نتونستم بدست بیارم.خواهش میکنم اگه زحمتتون نیست بیشتر راهنمایی کنید یا فایلمو اصلاح کنید.