PDA

View Full Version : تنظیم عرض ستون های دیتاگریدویو 2 مطابق دیتاگریدویو 1 و چگونگی سرچ اطلاعات و تشخیص عکس ضمیمه

SajjadStr
پنج شنبه 22 فروردین 1398, 09:57 صبح
با عرض سلام ابتدا دیتا گرید ویو زیر را در عکس ضمیمه ببینید
ضمیمه 1 زیر رو حتما ببینید
150003
اگر دقت کنید یه دیتاگرید ویو می بینید که پایینش ستون هایی برای جستجو و فیلتر اطلاعات می باشد
به نظر شما این ستون ها چه نوع کنترلی هستند آیا یک دیتا گرید ویو ی دیگری هستند یا چند تا تکست باکسن ولی چیزی ک میدونم این تکست باکس های زیر با ستون های دیتا گرید فوق تغییر سایز می دهند

میخام یه مشابه این رو بسازم که بشه درون اطلاعات دیتاگرید ویو به ازای هر ستون فیلتر و جستجو انجام داد لطفا منو راهنمایی کنید
من یه همچین چیزی درست کردم
ضمیمه 2 زیر رو حتما ببینید
150009
دوتا دیتا گرید ویو گذاشتم ولی شماره 1 و دومی شماره 2
حالا میخام دیتاگریدویو2 رو که در واقع کوچک شده ی گرید ویو 1 هست رو طوری تنظیم کنم که سطر و ستون هاش عرضشون با دیتاگرید ویو 1 نسبت به اطلاعات وارد شده در اون تغییر کنه
و در واقع میخام تو دیتاگرید ویو تو تکست باکساش سرچ کنم و بالا اطلاعات دیتا گرید ویو 1 فیلتر شده نمایش بده
راهکار شما چیه ممنون میشم

رامین مرادی
پنج شنبه 22 فروردین 1398, 13:31 عصر
اگه بتونید از کامپوننت های آماده استفاده کنید تلریک تو این مورد خیلی خیلی عالیه. خودش سطری داره برای فیلتر هر ستون.

یا اینکه عرض ستون های دیتا گرید اول رو ثابت بگیرید و همون مقادیر عرض رو در دیتاگرید دوم هم ثبت کنید. یا بعد از فراخوانی داده هاتون بیاید عرض ستون های دیتا گرید دوم رو با عرض دیتا گرید اول ست کنید.

SajjadStr
پنج شنبه 22 فروردین 1398, 18:46 عصر
یا اینکه عرض ستون های دیتا گرید اول رو ثابت بگیرید و همون مقادیر عرض رو در دیتاگرید دوم هم ثبت کنید. یا بعد از فراخوانی داده هاتون بیاید عرض ستون های دیتا گرید دوم رو با عرض دیتا گرید اول ست کنید.
من گیج شدم یعنی تا دیتا گرید اول عرضش سطر هاش ثابت نباشه نمیشه دیتا گرید دوم رو تنظیم کرد؟

saeidfar
پنج شنبه 22 فروردین 1398, 23:09 عصر
از کامپوننت جانوس استفاده کنید خیلی امکانات زیادی داره ، بخصوص برای فیلتر و جستجوی مقادیر دیتاگریدویو
http://barnamenevis.org/showthread.php?57163-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B3-Janus

رامین مرادی
شنبه 24 فروردین 1398, 12:59 عصر
من گیج شدم یعنی تا دیتا گرید اول عرضش سطر هاش ثابت نباشه نمیشه دیتا گرید دوم رو تنظیم کرد؟
دوست عزیزم بعد اینکه اطلاعات رو وارد دیتاگرید اول کردید. اونوقت شروع کنید عرض ستونهای دیتاگرید دوم رو تنظیم کنید. کار خاصی نداره ها. :متفکر: