PDA

View Full Version : پرتال مدیریت پروژه کارکنان شرکت با سی شارپ

arastoahmadi
دوشنبه 26 فروردین 1398, 09:47 صبح
با سلام به همه اساتید بزرگوار

دوستان من میخام یه پروژه برای یه شرکت بنویسم که کارکنان شرکت زمانی که وظایفی رو انجام میدن کنترل کنن ، خدمت شما عرض کنم که من برای این پروژه پنل های مختلفی رو به کار گرفتم یعنی برای قسمت کارکنان پنل کاربران تعریف کردم و برای قسمت مدیران و سایر قسمت های دیگه پنل های مجزا تعریف کرده ام ، در قسمت پنل مدیر ، یه سری وظایف برای کارمند و یا کرمندان تعریف میشه که من میخام وقتی هر کارمند وارد پنل خودش شد اون وظایف رو بتونه ببینه حالا سوال اینجاست که این وظایف در قالب چه کنترلی در سی شارپ نمایش داده شود آیا برای ظاهری زیبا شما پیشنهاد میدید از گرید ویو و یا لیست ویو استفاده شود و یا اگر این دو کنترل مناسب نیستن آیا کنترل دیگه ای هستش که برای انجام این کار جذابیت داشته باشه در کل میخام یه کنترل کاربرپسند ایجاد کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

davidrobert
دوشنبه 26 فروردین 1398, 22:44 عصر
بنده بابت سطح دسترسی نظر شخصی ام میگم.
بنده برای یه سازمان برنامه نوشتم حتی به دکمه های اون برنامه هم سطح دسترسی دادم و برای سطح دسترسی وظیفه تعریف نکردم مثل مدیر کل، مدیر، کارمند و مشتری و امسال اینها چون میدونم مشتری ام راه به راه میخواد سطح های دسترسی به نوع مختلف بیدم تا اینجا نزدیک 100 تا سطح دسترسی قرار دادم بابت همه چیز حتی دکمه و کادر متن دسترسی بابتش داشته باشن یا خیر.
چون نیامدم سطح دسترسی تفکیک کنم امدم یک سطح دسترسی قرار دادم بعضی چیز ها رو از لحاظ امنیت مهم نبوده جزی دسترسی پیش فرض گذاشتم که میشه اونم از کاربر گرفت یا بهش اون دسترسی یا بیشتر هم داد یعنی یک پنل به صورت Tree قرار دادم با مقدار True and False بهش دسترسی میدم یعنی دست خودشون باز گذاشتم دسترسی به فرمی خواست میده و یا اینکه دسترسی به دکمه در فرمی خواست بابت اون هم بهش میده یا نه چون با این دسترسی به کاربر اجازه میدم خودش برای کاربراش دسترسی تعیین کنه برحسب نیازش و یه کادر متن سمت هم قرار دادم به دلخواه سمتش رو مینویسن و به من هم زنگ نمیزنن همه چیز آماده و به خواست خودش قرار میدم تا از تماس زیا در امان باشم یعنی هرچیزی دسترسی روش قرار بدید نه برحسب اینکه دسترسی مدیر جدا ، کارمند جدا که کلی خودتون اذیت کنید پروژه یک شکل درست کنید و به هرچیزی نیازه دسترسی قرار بدید و تو یک پنل بگو حالا خودت برو انتخاب کن به هرکسی چه دسترسی میدی با کمترین کد دسترسی ها رو فقط یک جا بدید نه جدا به جدا که خودتون عذیت نشید.