PDA

View Full Version : ذخیره صفحه وب که در برنامه دیگر باز می شود

arastoahmadi
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1398, 13:11 عصر
سلام به همه اساتید گرامی

دوستان من با یه شرکت میخام قرارداد ببندم که یه نرم افزار گزارش گیری براشون بنویسم دوستان این شرکت تمامی اطلاعاتی که ثبت میکنه و میره تو یه سامانه دولتی میشینه تحت وب سرویس بوده و تنها می توان اطلاعات رو روی صفحه ی وب دید یعنی عملا دسترسی به وب سرویس برای گزارش گیری امکان پذیر نیست ، من میخام یه برنامه بنویسم که اطلاعات محصولات یا هر چیز دیگه ای که روی صفحه وب اومد بدون اطلاع کاربر تمامی اطلاعات صفحه وب در یه مکانی ذخیره شود و بعدا بتونم از این وب پیج ذخیره شده اطلاعات مربوطه رو به شکل گزارش در دیتابیس ذخیره کنم به عبارتی ساده تر من میخام اطلاعات روی صفحه وب به صورت خودکار توسط نرم افزار من در یک مکان مشخصی در سیستم کاربر ذخیره شود و بعدا این وب پیج های ذخیره شده را گزارش کنم ، تنها راه حلی که به نظر من رسید این مورد بود به نظر شما دوستان آیا این راه حله خوبی است اگه راهکار استانداردی است ممنون میشم فرایند بالا رو برام توضیح بدید اگه خیر راه حل خوبی نیست ممنون میشم راه حل درست و منطقی بهم پیشنهاد بدید

davidrobert
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1398, 14:59 عصر
در این تاپیک جواب داده شده http://barnamenevis.org/showthread.php?555030-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA&p=2413585&viewfull=1#post2413585 چاره کار استفاده از لاگ هستش یعنی یک جدول به عنوان لاگ در نظر بگیرید.