PDA

View Full Version : سرویس ویندوزی برای خواندن دیتا از بارکد خوان

ahmadi.itc3
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398, 15:39 عصر
سلام
از دوستان و عزیزان کسی راه حلی به نظرش میرسه که چطور میشه یه سرویس ویندوزی نوشت، که وقتی با بارکد خوان بارکدی اسکن میشه، در یه جایی بصورت لاگ نگه داشته شه؟؟؟
شما فکر کنید کاربر با یه برنامه انبار داره کار میکنه، من میخوام یه سرویسی داشته باشم مجزا از اون برنامه کار خودشو بکنه، برنامه فعال، اون برنامه انبار هست، ولی سرویس هم پشت پرده برای خودش لاگ تمام اسکن بارکدها رو داشته باشه.

davidrobert
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398, 16:46 عصر
شما اگه دیتابیس و همین طور سیستم دست شما باشه نیاز نیست لاگ جدا برای هر بارکد تو انبار نوشت یه کار قوی تر میتوانید انجام بدید.
داخل دیتابیس یک لاگ بسازید جدول لاگ و هر دکمه که کاربر میزنه با اطلاعات اش و کدام کاربر اون اطلاعات ذخیره ، ویرایش و حذف کرده رو همه با هم ذخیره کنید چون با بارکد بخواهید جنسی متوجه خروج یا ورودش بشید مشکل هستش ولی توسط جدول لاگ تمام کارها و اطلاعات کاربر و تاریخ و زمان ثبت اش داشته میشید و اگه کسی خلافی کرد راحت میتوانید گیر بندازیدش من انجام دادم خوب جواب میده.
من برای فروشگاهی امدم لاگ گذاشتم اگه طرف ذخیره، ذخیره و چاپ ، ویرایش ، حذف و چاپ بگیره برای کدام که بزنه متوجه میشم کدام دکمه رو زده و همین طور راحت طرف رسد میکنم تا بتوانم طرف پیدا کنم چی اطلاعات ویرایش و حذف شده و چی اش تغییر کرده.

ahmadi.itc3
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398, 11:15 صبح
نرم افزار Open Source نیست و به دیتابیسش هم دسترسی ندارم متاسفانه

davidrobert
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398, 16:09 عصر
اگه این طوری هستش یا باید k e y l o g g e r بنویسی یا از نرم افزار استفاده کنی بنده ازش استفاده میکردم نرم افزار قوی هستش که هر یک دقیقه از کل مانیتور عکس میگیره و هرچیزیکه که همون لحظه وارد میشه رو میگیره یعنی هر مقداری بهش داده میشه به صورت مخفی داخلش خودش ذخیره میکنه.راه دومش این هستش. اسم اون نرم افزار parent k e y l o g g e r هستش من ازش استفاده میکردم. نرم افزار قوی هم هستش

ahmadi.itc3
سه شنبه 24 اردیبهشت 1398, 09:11 صبح
ممنون از راهنمایی‌تون دوست عزیز