PDA

View Full Version : مبتدی: چطوری وارد محیط designer بشم در visual studio

ardalan327
یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 14:48 عصر
با سلام دوستان ببخشید شاید سوالم خیلی ساده باشد ولی واقعا به مشکل خوردم من یه پروژه با سورس آماده از اینترنت دریافت کرده ام و میخوام ادرس دیتابیس Sql بدم بهش که ران بشه و می خوام چند تا button دیگه هم اضافه کنم برای کد نویسی میشه کمکم کنید.....از کجا و کدوم قسمت باید این کارو کنم؟ پروژه دریافتی هم در ضمیمه است.....درست کردن دیتا بیس اس کیو ال بلدم ....

ardalan327
یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 14:53 عصر
میخوام بدونم چرا microsfat belend باز میشه ؟؟ چرا همون صفحه که با اون طراحی شده(visual studio) باز نمیشه؟ و چرا datagird من اینجوری باز میشه؟
150174

danialafshari
یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 16:27 عصر
با سلام
احتمالا به صورت پیش فرض روی Blend تنظیمش کردید
یا از طریق OpenWith درستش کنید یا میتونید وارد پوشه Ado.netTutorial بشید و فایل SqlDataReader.csproj رو باز کنید یا Visual Studio رو باز کنید و پروژه رو Open کنید
در ضمن فایل zip تون هم رمز داره!

ardalan327
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398, 08:03 صبح
با سلام
احتمالا به صورت پیش فرض روی Blend تنظیمش کردید
یا از طریق OpenWith درستش کنید یا میتونید وارد پوشه Ado.netTutorial بشید و فایل SqlDataReader.csproj رو باز کنید یا Visual Studio رو باز کنید و پروژه رو Open کنید
در ضمن فایل zip تون هم رمز داره!

ببخشید رمز برداشتم ممنونم.... فقط برای اتچ دیتابیس در پروژه مذکور باید به چه شکل عمل کنم حالت عادی من میرفتم datagired از اونجا اینجا این کار میکردم ولی الان نمیشه!

danialafshari
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398, 14:23 عصر
ببخشید رمز برداشتم ممنونم.... فقط برای اتچ دیتابیس در پروژه مذکور باید به چه شکل عمل کنم حالت عادی من میرفتم datagired از اونجا اینجا این کار میکردم ولی الان نمیشه!
تستش کردم اطلاعات رو آورد. برای تست یک دیتابیس با نام TahlilDadeh و جدول Users ساختم. فیلدهاشم در کد موجوده UserID - Fname - Lname
طریقه attach کردن دیتابیس در سایت موجوده جستجو کنید