PDA

View Full Version : نحوه اتصال به دیتابیس اکسس که رمز یونی کد دارد؟

gg2020
چهارشنبه 01 خرداد 1398, 14:25 عصر
سلام مهندسان عزیز
بنده یک فایل دیتابیسی دارم که رمز اون ￿崯๥�徟쩜�槽ஜ떂킁슾Ζ왔 䨠鑣 است میخوام با ویژال بیسیک بهش متصل بشم اما متاسفانه کانکشن اتصال خطا می دهد
آیا راهی است که بنده بتوان با این رمز به دیتابیس متصل شود چگونه رمز را در کانکشن استرینگ قرار بدم که خطا ندهد
لطفا راهنمایی کنید ممنون.

hamidrezax1
چهارشنبه 01 خرداد 1398, 15:19 عصر
سلام دوست عزیز لطفا کدتون اینجا قرار بدین تا دوستان راهنمایی کنند

gg2020
چهارشنبه 01 خرداد 1398, 15:34 عصر
Me.IDsTableAdapter.Connection.ConnectionString = "Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source=|DataDirectory|\ZeroOne Server - Copy.mdb;Persist Security Info=True;pooling=false;Integrated Security=SSPI;Jet OLEDB:Database Password=￿崯๥徟쩜槽ஜ떂킁 Ζ왔䵌䨠鑣"
Me.IDsTableAdapter.Fill(Me.DatasetDB.IDs)

و خطایی که میدهد

Format of the initialization string does not conform to specification starting at index 153.

gg2020
چهارشنبه 01 خرداد 1398, 15:57 عصر
Me.IDsTableAdapter.Connection.ConnectionString = "Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source=|DataDirectory|\DataBaseApp.mdb;Persist Security Info=True;Jet OLEDB:Database Password=￿崯๥�徟쩜�槽ஜ떂킁 Ζ왔䵌䨠鑣"
Me.IDsTableAdapter.Fill(Me.DataSet_DataBaseApp.IDs )

وقتی میخواهد کانکشن را لود کند خطا میدهد رمز را حذف نمودم پیغام رمز اشتباه است ظاهر شد اما وقتی دیتابیس را امپورت به برنامه میکنم مشکلی ندارد و تمام اطلاعات را لود میکند ولی وقتی میخواهد اطلاعات را در گرید نمایش دهد خطا میدهد متن خطا :
Format of the initialization string does not conform to specification starting at index 153.
عدد 153 آخر با هر بار اجرا تغییر میکند

hamidrezax1
پنج شنبه 02 خرداد 1398, 09:23 صبح
آیا این امکان وجود داره که شما رمز عبور تغیر بدین؟
دوست عزیز آیا رمزتون رمزنگاری نشده؟
مثل هش؟

gg2020
پنج شنبه 02 خرداد 1398, 09:57 صبح
آیا این امکان وجود داره که شما رمز عبور تغیر بدین؟
دوست عزیز آیا رمزتون رمزنگاری نشده؟
مثل هش؟

خیر رمز رو نمیتوان تغییر داد
پاسخ دوم شما خیر پسورد دیتابیس رمز نگاری نشده فقط به علت این که از یونی کد استفاده شده در vb6 که سالها پیش طراحی شده مشکل ارتباط وجود ندارد اما با vb.net خطای رمز میدهد آیا امکان داره که پسورد یونی کد رو به نحوی در دستور کانفیک و لود اطلاعات قرار داد؟
پسورد فایل رو ببینید من فراموش کرده بودم پسورد رو اما با ریکاوری پسورد رمز دیتابیس رو بازیابی کردم ناگفته نماند فایل دیتابیس اکسس 2000 است
ممنون از پیگیری شما دوست عزیز

gg2020
جمعه 03 خرداد 1398, 08:41 صبح
از شما عزیزان کسی نیست که تا حالا در وی بی دات نت به این مشکل برخورد کرده باشه؟
عزیزان رمز دیتابیس از زبان چینی و چند symbol تشکیل شده symbol ها ویندوز و هیچ نرم افزاری نتوانسته لود کنه اما خوب وقتی پسورد در کلیبورد ویندوز هست قابل استفاده است و میتوان دیتابیس رو به پروژه اضافه کد و اطلاعات تیبل ها رو در دیتاست آورد اما برای لود خطای رمز میدهد