PDA

View Full Version : برداشتن آخرین ( آخرین تاریخ ) قیمت خرید از sql و نمایش آن درون دیتاگرید ویو

pure_love
چهارشنبه 08 خرداد 1398, 01:08 صبح
سلام دوستام
من یه فرم دارم :

150262

یک کد دارم :

int t = dataGridView1.Rows.Count;
for (int i = 0; i <= t - 1; i++)
{
SqlConnection M = new SqlConnection("Data Source=.;Initial Catalog=AdelShope;Integrated Security=True");
M.Open();
int kk = 0;
var commmm = new SqlCommand("SELECT fikharidvahed FROM asnad WHERE name = '" + dataGridView1.Rows[i].Cells[1].Value + "'", M);
var hh = commmm.ExecuteScalar();
var resultt = Convert.ToString(Convert.ToInt32(hh) - Convert.ToInt32(kk));
dataGridView1.Rows[i].Cells[9].Value = resultt;
}

مشکلی که دارم میاد اولین قیمت خرید واحد که ثبت شده میاره و کاره بقیه ثبتی ها نداره !
لطفا راهنمایی کنید چجوری کدمو بنویسم که بیاد طبق آخرید تاریخ ، قیمت خرید برداره ! مثلا طبق عکس بیاد اون که تاریخش 08/03/1398 برداره !

pure_love
چهارشنبه 08 خرداد 1398, 14:37 عصر
بچه ها کسی نبود راهنمایی کنه ؟

davidrobert
چهارشنبه 08 خرداد 1398, 19:49 عصر
sort کنید Dec آخرین تاریخ میاد و همین جنسی که تعداد نداره از لیست در بیارید با یک شرط ساده

pure_love
چهارشنبه 08 خرداد 1398, 22:24 عصر
sort کنید Dec آخرین تاریخ میاد و همین جنسی که تعداد نداره از لیست در بیارید با یک شرط ساده

درسته دوست عزیز اگه میشه بگید کد sort کردن دیتا گریدویو چیه؟ و کد انتخاب کردن قیمت توی آخرین ردیف دیتاگریدویو؟

بعد نکته بعدی اینکه این کدو برای صندوق فروشگاه میخام و کاربر شاید ده تا کالا انتخاب کنه و هرکدوم باید آخرین قیمت خریدش بیاره جلو کالایی که انتخاب کرده درون دیتاگرید بزاره! این کدش باید چجوری بزارم؟

davidrobert
جمعه 10 خرداد 1398, 12:07 عصر
ما sort روی دیتاگرید ویو انجام نمیدم روی کوئری مربوط انجام میدم. تا آخریین جنس از دیتابیس رو نمایش بده
من یک روش روی برنامه فروشگاهی ام پیاده کردم. که داخل این روش گفتم کاربر من بیار اطلاعات فردی اش رو و یک کادر متن هم قرار دادم که جنس یا بر حسب نام بیاره یا بر حسب بارکد خوان که اگه بار کد خوانش کار نکرد اسمش زد جنس موجود بود انبار و همین طور بیار ولی به روش FIFO که اول جنس قبلی رو میاره و با تعداد قبلی اش و وقتی اون جنس قبلی از انبار خروج کرد جنس بعدی رو میاره و قیمت آخرین قیمت فروش هم میاره و باز اونم دل بخواه کردم اگه قسمت اون روز عوض شد مشتری موقع فروش قیمت جدید میزنه و جنس با قیمت جدید ثبت و به فروش میرسه و دفعه بعد برای مشتری بعدی هم با قیمت جدید نمایش داده میشه.

pure_love
جمعه 10 خرداد 1398, 13:05 عصر
ما sort روی دیتاگرید ویو انجام نمیدم روی کوئری مربوط انجام میدم. تا آخریین جنس از دیتابیس رو نمایش بده
من یک روش روی برنامه فروشگاهی ام پیاده کردم. که داخل این روش گفتم کاربر من بیار اطلاعات فردی اش رو و یک کادر متن هم قرار دادم که جنس یا بر حسب نام بیاره یا بر حسب بارکد خوان که اگه بار کد خوانش کار نکرد اسمش زد جنس موجود بود انبار و همین طور بیار ولی به روش FIFO که اول جنس قبلی رو میاره و با تعداد قبلی اش و وقتی اون جنس قبلی از انبار خروج کرد جنس بعدی رو میاره و قیمت آخرین قیمت فروش هم میاره و باز اونم دل بخواه کردم اگه قسمت اون روز عوض شد مشتری موقع فروش قیمت جدید میزنه و جنس با قیمت جدید ثبت و به فروش میرسه و دفعه بعد برای مشتری بعدی هم با قیمت جدید نمایش داده میشه.

نه من صندوقم تقریبا کامله و اون چیزی که میخام عمل میکنه! فقط گیرم همینه نمیدونم چجوری آخرین قیمت بردارم!
لطفا اگه میشه کدش بفرسین
بچه ها خیلی کارم گیره لطفا راهنمایی کنید

pure_love
شنبه 11 خرداد 1398, 11:37 صبح
بچه ها کسی نبود راهنمایی کنه ؟